Interneta tiešraidē notiks mūziķa un mākslinieka Igo koncerts

Sestdien, 2.maijā pulksten 21 Liepājā, kultūras namā “Wiktorija” viesosies un īpašu koncertu skatītājiem interneta tiešraidē dāvās mūziķis, mākslinieks un dzejnieks Igo. Kopā ar Igo uz kultūras nama skatuves muzicēs pianists, komponists, liepājnieks Jānis Strazds un sitamo instrumentu, ritma mākslinieks Ainis Zavackis. 

Sestdienas vakarā skanēs gan labi zināmas un iemīļotas dziedātāja dziedātas dziesmas, gan notiks nupat tapušas Igo un komponista Jāņa Strazda dziesmas “Nenosaukts” pirmatskaņojums. 

Igo balss Latvijas mūzikā pārliecinoši skan kopš 80.gadiem, kad viņš dziedāja grupās “Līvi”, “Remix” un “Liepājas kvartets.”  Igo ir dzimis Liepājā un savā radošajā darbībā pievērsies ne tikai mūzikai. Viņa talants iekausēts gan dzejas, gan vizuālās mākslas pasaulē.  90.gados Liepājā viņš izveidoja leģendāro mūzikas un mākslas klubu “u.t.t”. 

“Esam pagodināti un ļoti priecīgi mūsu interneta tiešraižu notikumu sērijā skatītājiem piedāvāt šī mākslinieka koncertu. Lai arī nu jau labu laiku Igo nedzīvo mūsu pilsētā, viņš ir liepājnieks, bez kura grūti iedomājama ne vien Liepājas, bet visas Latvijas mūzikas pasaule.”, par gaidāmo koncertu gandarīta kultūras nama “Wiktorija” radošā komanda. 

Laikā, kad koncertzāļu, kultūras namu un citu notikumu vietu durvis apmeklētājiem ir slēgtas – kultūras nama “Wiktorija” radošā komanda, nu jau regulāri dāvā māksliniekiem iespēju uzstāties un ļaudīm visā pasaulē iespēju – būt klātesošiem kultūras notikumos – šeit un tagad –  baudot dažādu  mākslinieku sniegumu – savās mājās. 

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv 

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar