Ģitārists Mārcis Auziņš albumā «Carpe Diem» apkopojis kaverversijas

Iesildoties vasarā gaidāmajam trešajam solo albumam «Lielā Plūsma», pazīstamais ģitārists Mārcis Auziņš mājas apstākļos ierakstījis un digitālajā albumā «Carpe Diem» apkopojis pazīstamu ārzemju autoru dziesmu kaverversijas, pārvēršot tās maģiskos, instrumentālos skaņdarbos.

«Šobrīd, kad esmu pabeidzis darbu pie četrpadsmit paša radītām kompozīcijām trešajam solo albumam, atskārtu, ka laika gaitā «iekrājušās» arīdzan daudz citu autoru radītu skaņdarbu aranžijas, kuras es mēdzu atskaņot solo koncertos, un tās līdz šim nav bijušas ierakstītas un apkopotas vienuviet. Nejaušības rezultātā visas apkopotās dziesmas ir balādes, tamdēļ liriska un romantiska noskaņa ir albuma vadmotīvs! Domāju, ka šī mūzika būs lielisks kompanjons siltiem pavasara un vasaras brīžiem dabā vai skaistiem pārdomu mirkļiem vienatnē, kad vārdi ir lieki!» saka mūziķis.

Albums «Carpe Diem» (tulkojumā no latīņu valodas – «baudi mirkli») pilnībā ierakstīts mājās, un tajā dzirdamas pazīstamu mūziķu melodijas: Leonarda Koena «Hallelujah» (šīs dziesmas ģitāras versija izpelnījusies ievērību YouTube vietnē ar vairāk nekā 100 000 skatījumiem), Stinga «Fields Of Gold», Džona Lenona (Jonh Lennon) «Imagine», franču impresionista Kloda Debisī «Claire de Lune» un pat mūsu kaimiņa – lietuviešu mūziķa Daddy was a milkman – superhits «Breathe in», nostalģiskā šūpuļdziesma «Spjat ustaliue igruški» un daudz citu muzikālu darbu.

Foto & video: publicitātes

TOP Komentāri

avatar