Atvērts jauns dizaina papīrlietu veikals

Dizaina papīrlietu veikals „Manilla” svinīgi sācis savu darbu. Jaunā veikala ideju ģeneratore Linda Lukstiņa pastāsta, ka veikala produkcija saistīta ar papīru, rakstāmlietām, dažādiem rakstāmpiederumiem, kā arī tiek piedāvāta vēstuļu rakstīšana, skaistu un oriģinālu dāvanu saiņošana.

Ideja par šāda veikala izveidi radusies no pašu īpašnieku mīlestības pret rakstīšanu, kā arī idejas autori vēlējušies vērst cilvēku uzmanību uz vēstuļu rakstīšanas burvību, atgādinot, ka tas ir daudz personiskāk, nekā, piemēram, apmainīšanās ar īsziņām telefonā.

Linda Lukstiņa uzskata, ka vēl joprojām ļoti daudz cilvēku sajūsminās par maziem, skaistiem sīkumiem, tādēļ plāno, ka atsaucība no sabiedrības puses noteikti būs. Atbalsts tiekot saņemts jau šobrīd – esot ļoti daudz cilvēku, kam šādas lietas rūp un patīk. Nākotnē plānots piesaistīt tos, kuriem šādas nodarbes un lietas šobrīd vēl šķietami neinteresē.

Viens no pakalpojumiem, ko piedāvā „Manilla”, ir iespēja uzrakstīto vēstuli, apsveikumu vai kartīti noformēt un atstāt sūtīšanai turpat veikalā, nevis doties uz pastu. Tiek piedāvāta arī vēstules nogādāšana adresātam ne tikai uz kādu konkrētu adresi, bet arī sazvanot vai kā citādi sakontaktējot cilvēku un aicinot ierasties veikalā. Esot iespēja vēstulei arī pievienot dāvanu un iespēja ar kurjera palīdzību to nogādāt attiecīgajam cilvēkam.

Anna Ūdre

4

TOP Komentāri

avatar
4 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
0 Komentāru autori
MiksAijaJuuna Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
Juuna
Viesis
Juuna

Kur atrodas šis veikals?
vai kā to atrast sociāllajos tīklos?

Juuna
Viesis
Juuna

Kur atrodas šis veikals?
vai kā to atrast sociāllajos tīklos?

Aija
Viesis
Aija

Veikals atrdodas uz Baznīcas un Stabu ielas stūra (Baznīcas 37).

Miks
Viesis
Miks

Sociālajos tīklos veikalu var atrast gan Facebook, gan Draugiem.lv, meklējot ManillaLV