Aicina pieteikties vasaras atvērtajām nometnēm

Rīgas pašvaldības bērni un jaunieši vasaras brīvlaikā aicināti izvēlēties kādu no atvērtajām nometnēm, kuras ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) līdzfinansējumu rīko nevalstiskās organizācijas.

2022. gada skolēnu vasaras brīvlaikā RD IKSD līdzfinansē nevalstisko organizāciju projektus, kas bērniem un jauniešiem galvaspilsētas administratīvajā teritorijā piedāvā daudzveidīgas nometnes.

Aktuālo nometņu saraksts, kontaktinformācija, norises vietas, dalības maksa, kā arī norādes par mērķauditoriju un plānotajām aktivitātēm ir apskatāmas tīmekļvietnē www.izglitiba.riga.lv/lv/izglitiba/brivais-laiks/nometnes.

Šobrīd vēl ir iespējams pieteikties šādām nometnēm: “Kustību lauka radošā un sporta dienas nometne”, “Debesu pilsoņi 2022”, “Zābaku nometne”, “Ceļojums Rīgā 2022”, “Detektīvs Kalmess 2022”, “Ābolēni 2022”, “Zinām. Peldam. Droši”, “Esi drošs”, “Around the World”, florbola skolas “Masters” sporta nometne un “Lasām, rakstām, stāstām”.

Lai pieteiktos, ir nepieciešams sazināties ar interesējošās nometnes vadītāju. Vairums nometņu ir piemērotas arī bērniem no Ukrainas, kuri mācās kādā no Rīgas pašvaldības izglītības iestādēm vai uzturas Rīgas administratīvajā teritorijā.

TOP Komentāri

avatar