Cilvēkiem, kurus skāris vēzis, būs pieejamas bezmaksas atbalsta grupas

Dalies!

Atbalsta grupās tiekas cilvēki, kurus skārusi diagnoze vēzis un, kuri vēlas gūt un sniegt atbalstu mijiedarbībā ar citiem cilvēkiem. Tās ir grupas, kurās tiek dota iespēja ikvienam dalībniekam līdzdarboties, dalīties pieredzē, izteikt savas izjūtas, emocijas, pārrunāt problēmas un grūtības, iemācīties uzklausīt citus, iemācīties sadzīvot ar diagnozi vēzis, celt pašcieņu un pašapziņu, pilnveidoties, rast spēku un uzlabot savas dzīves kvalitāti. Piedaloties atbalsta grupā, cilvēkam ir iespēja meklēt atbildes uz daudziem sev neskaidriem jautājumiem, tomēr katrs pats ir atbildīgs par to, cik daudz pats vēlas dot un gūt. Atbalsta grupā tiekas cilvēki, kuri atrodas dažādos dzīves krustpunktos – kādam aktīvais ārstēšanās posms sen aiz muguras, cits ir procesā, bet kādam tas vēl ir priekšā.

Uz atbalsta grupas tikšanos lūdzam iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu: dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv, kā arī zvanot pa tālruni: 67625339.

 • Nākamās atbalsta grupas datums: 8. janvāris.
 • Sākums: 17.30.
 • Vieta: Melnsila iela 13-1, Rīga.
 • Par dalību atbalsta grupā NAV jāmaksā.

 

Turpmāk atbalsta grupas Rīgā notiks līdz jūnijam – katru otro ceturtdienu. Datumi atbalsta grupām 2015. gadā: 8. janvāris, 22. janvāris, 5. februāris, 19. februāris, 5. marts, 19. marts, 2. aprīlis., 16. aprīlis., 30. aprīlis. 14. maijs, 28.maijs. 

Lasi vēl

Dalies!

One thought on “Cilvēkiem, kurus skāris vēzis, būs pieejamas bezmaksas atbalsta grupas

 • 8. janvāris, 2015 at 11:53
  Permalink

  Labi, ka grūtā brīdī ir atbalsts no līdzcilvēkiem, jo tas ļoti nepieciešams atlabšanai.

  Reply

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

12 − 4 =

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši