Aplikācija palīdzēs noteikt labāko laiku bērna ieņemšanai

Astroloģija ir sena zinātne, ar kuras palīdzību var ļoti precīzi prognozēt labvēlīgākos periodus noteiktām darbībām. Sievietei gadā ir apmēram 12 menstruālie cikli, tomēr ne visi ir piemēroti bērniņa ieņemšanai un ieteicami veiksmīgai grūtniecības norisei.

Jaunā AstroSecret aplikācija sievietēm ir dabīga grūtniecības plānošanas metode, kura radīta saskaņā ar sievietes fizioloģisko ciklu, apvienojot astroloģijas un mūsdienu tehnoloģiju iespējas.

Mobilā aplikācija ietver unikālu kalendāru, kas apvieno sevī gan sievietes fizioloģiskā cikla rādītājus, gan astroloģiski labvēlīgākos periodus grūtniecības plānošanai. Labvēlīgākie ieņemšanas brīži tiks noteikti, analizējot sievietes dzimšanas kartes radītājus un konkrētās ieņemšanas dienas astroloģisko fonu – ņemot vērā planētu izvietojumu dzimšanas brīdī un precīzu planētu kustību vēlamajā ieņemšanas dienā.

Aplikācija būs noderīgs rīks arī tām sievietēm, kurām nepieciešama mākslīgā apaugļošana, kā arī gadījumos, kad sieviete ilgstoši, bez medicīniskām indikācijām, nespēj palikt stāvoklī.

“Uzskatu, ka veiksmīga plānošana ir laimīgas dzīves pamats, un tā nepieciešama it visur – arī jautājumos, kas skar grūtniecību. Daudzus gadus, strādājot ar ģimenēm un pāriem, esmu sapratusi, ka liela nozīme cilvēka dzīvē ir ne tikai dzimšanas mirklim, bet arī ieņemšanas brīdim. Turklāt nozīme ir arī deviņiem mēnešiem pirms ieņemšanas, kad notiek pāra sagatavošanās mazuļa ieņemšanai.

Ar tādu pašu un vēl daudzkārt lielāku centību kā gaidot ciemos īpašu viesi ir jāgatavojas arī gaidāmā bērniņa ieņemšanai un jāizvēlas tam vispiemērotākais brīdis.

Šie aprēķini daudzām sievietēm palīdzēs ieņemt bērniņu, atbrīvojot sievietes no stresa, ko rada ”tukšie mēneši” jeb brīži, kad ļoti gribās, bet nesanāk. Jaunām meitenēm, kuras bērnus vēl neplāno, aplikācija būs noderīga, lai izzinātu savas dzīves veiksmīgākos un auglīgākos periodus ilgtermiņā,” stāsta astroloģe Agnese Fūrmane.

Mobilā aplikācija uzrādīs tikai labvēlīgās ieņemšanas dienas. Tāpēc var gadīties, ka kalendārā ne visi ovulācijas cikli tiks uzrādīti kā piemēroti ieņemšanai. Šie labvēlīgie periodi būs saskaņoti ar sievietes ovulācijas ciklu, ko parasti konsultācijā pie astrologa nav iespējams tik precīzi paredzēt. Jo sievietei harmoniskāks horoskops, jo vairāk būs labvēlīgo ieņemšanas dienu.

Aplikācijiu Android operetājsistēmas telefonu lietotājiem iespējams atrast un lejupielādēt veikalā Google Play šeit: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.astrosecret.woman. Decembrī iznāks arī versija iOS un iPhone lietotājiem.

Foto: publicitātes

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši