“Very Cool People” jauno albumu prezentēs arī Viļņā

Ar īpašu koncertu 20. janvārī Lietuvas galvaspilsētas Viļņas zināmākajā dzīvās mūzikas klubā “Tamsta” savu jauno albumu “50 Years of Influence + 30 Years of Cool Equals 13 Years of Music Hooliganism” prezentēs grupa “Very Cool People”. Koncertā paredzēts izpildīt ne tikai jaunākā albuma skaņdarbus, bet arī jaunas kompozīcijas un īpašus jau zināmu skaņdarbu aranžējumus kopā ar jauno un talantīgo dziedātāju Paulu Saiju.

Kā jau “Very Cool People” paziņoja albuma prezentācijā Rīgā, ar Paulu Saiju grupa plāno izdot jaunas kopdziesmas, kā arī albumu. Talantīgā dziedātāja “Very Cool People” koncertos piedalās jau kopš 2018. gada. Iesākumā tie bija mazāki koncerti, taču nu jau Paula Saija kļuvusi par vadošu vokālisti, kura 2020. un 2021. gadā kopā ar “Very Cool People” uzstājās festivālos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, ieskaitot tādus pasākumus, kā “Ezīšfests”, “Šiauliai Jazz”, “Klaipėda Castle Jazz”, “Taurage Jazz” un “Augustibluus”.

“Leģendārajā klubā “Tamsta” vēlējāmies prezentēt jau iepriekšējo albumu “Koncertprogramma Pa Apli”, taču 2020. gadā epidemioloģisko apsvērumu dēļ tas nevarēja notikt,” saka grupas vadītājs Elvijs Grafcovs. “Nolēmām, ka uzreiz pēc mūsu Balkānu tūres pērnā gada rudenī prezentēsim Lietuvā albumu “50 Years of Influence…”, taču nācās atlikt arī šos plānus. Nu beidzot izskatās, ka gaiss ir puslīdz tīrs, un koncerts Viļņā varēs notikt.” 

Šis būs grupas vienīgais publiskais koncerts šomēnes, tādēļ grupa aicina uz koncertu dienvidkaimiņu zemē arī mūsu tautiešus. “Nedēļas nogale Viļņā ar iespēju izbaudīt foršu koncertu lieliskajā “Tamsta” kluba atmosfērā man šķiet fantastisks plāns labai mūzikas mīlētāju kompānijai,” piebilst Elvijs, kurš studiju gados piedzīvojis arī Lietuvas galvaspilsētas naktsdzīves šarmu.

Jaunais albums “50 Years of Influence + 30 Years of Cool Equals 13 Years of Music Hooliganism” ierakstīts leģendārajā Rīgas Reformātu baznīcas pagraba studijā “Mints Music Studio” pie ne mazāk leģendārā skaņu operatora Tāļa Timrota. Miksēja ierakstīto materiālu Andris Buiķis Ciemupē, visai grupai nerimstoši un tīkami pamācoši komentējot katru viņa darbību, bet producēja albumu Elvijs Grafcovs. Māsterversiju savukārt uzmeistaroja aizjūru māsteringa leģenda Deivs Makneirs “Dave McNair Mastering” studijā Ziemeļkarolīnā, ASV, kur noslīpēti arī ģitārista Čārlija Hantera, Boba Dilana, Deivida Bovija, Brūsa Springstīna un vēl citu pasaulē atzītu mūziķu darbi. 

Biļetes uz koncertu 20. janvārī pulksten 20.00 Viļņā nopērkamas tickets.paysera.com. Ieeja tikai ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem. 

Savukārt aula.lv vēl iespējams iegādāties dažas atlikušās biļetes uz grupas “Very Cool People” un dziedātājas Aijas Andrejevas papildkoncertu Liepājas teātrī 9. aprīlī pulksten 15.00. Tajā tiks izpildīta jaudīgā programma “Vudstokas renesanse”, kurā atbilstoši roka vēju pilsētai klausītājiem tiks piedāvāti labākie Dženisas Džoplinas, Džimija Hendriksa un Džima Morisona skaņdarbi jaunā skanējumā. Koncerts tajā pašā dienā pulksten 19.00 jau izpārdots. Arī šajos koncertos ieeja tikai ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem. 

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar