Vēl viena maska ir kritusi! Detektīvi atmasko Šaha karali

Svētdien, 26. martā, muzikālajā šovā “Balss maskā” savu uzvaras gājienu turpināja četri šova dalībnieki – Šaha karalis, Melnais krauklis, Pērtiķis un Zaķis. Šajā reizē dalībnieki izpildīja “vecās labās dziesmas” jeb dziesmas, kas savulaik bijuši pasaules hiti. Raidījuma izskaņā detektīvi nolēma atmaskot Šaha karali, zem kura slēpās TV un radio personība Mārtiņš Spuris.

Zem šova garākās maskas – Šaha karaļa – slēpās TV personība, grupas “Franco Franco” bundzinieks, šovu “Dejo ar zvaigzni” un “Balss maskā” pirmo sezonu vadītājs Mārtiņš Spuris, kurš šajā vakarā uz skatuves kāpa ar leģendārā britu mūziķa Pītera Geibriela dziesmu “Sledgehammer”. Detektīvs Jānis Krīvēns bija pārliecināts, ka zem maskas slēpjas Liepājas roka leģenda Ainars Virga, Samanta Tīna minēja, ka zem maskas varētu būt skeitbordists Madars Apse, taču Jānis Šipkēvics bija pārliecināts, ka tas ir multimākslinieks Kaspars Bindemanis. Par savu minējumu ļoti pārliecināta jau otro nedēļu pēc kārtas bija Baiba Sipeniece-Gavare. “Tas ir Mārtiņš Spuris. Es nesolu lēkt Daugavā, to es vairs nedarīšu, bet es esmu pārliecināta, ka tas ir viņš,” pārliecinoši apgalvoja Baiba.

Raidījuma izskaņā, pirms maskas noņemšanas, kad detektīviem tika prasīts izteikt savu beigu minējumu par to, kurš slēpjas zem maskas, visi detektīvi, atskaitot Samantu Tīnu, bija pārliecināti, ka zem maskas slēpjas Mārtiņš Spuris. “Es ļoti spītīgi turējos pretī, es taču esmu auns – daba ir daba,” atzina Samanta.

Pēc atmaskošanas Mārtiņš bija ļoti pārsteigts, ka Baiba jau no šīvakara raidījuma sākuma bija tik pārliecināta, ka zem maskas paslēpies tieši viņš un jautāja, kas viņu par to pārliecinājis. “Būsim godīgi, tāda figūra kā tev, nav daudziem un kustības mazliet nodeva tevi. Tad, kad tu izvēlējies šādu repretuāru, es sapratu, ka to var izdarīt tikai muzikāli inteliģents cilvēks,” atzina Baiba. Savukārt Krivenchy pēc maskas noņemšanas izteica ļoti daudzu skatītāju domas: “Man jau likās, kā tad būs “Balss maskā” bez Spura, viņš noteikti te kaut kur ganās apkārt.”

Taču Šaha karaļa maska nebija vienīgā, ka šajā vakarā krita. Šajā raidījumā kā īpašais viesis uzstājās arī aizvadītās sezonas maska Planēta, zem kuras šoreiz bija paslēpies aktieris un šova “Dejo ar zvaigzni” uzvarētājs Maksims Busels. Pēc dotajiem pavedieniem detektīviem neizdevās viņu atmaskot, taču pēc maskas noņemšanas par viņa dziedātprasmi bija īpaši pārsteigts detektīvs Jānis Šipkēvics: “Kas par tembru, kur tu viņu slēpi? Kāpēc tu tikai dejo, tev ir dziedot jādejo!”

Jau nākamajā nedēļā uz šova skatuves satiksi Rudzupuķi, Briedi, Sniegpārslu un Laimes lāci, kuri izpildīs siržu kausējamās dziesmas. Skaties šovu “Balss maskā” svētdienās plkst. 20.30 kanālā TV3!

Attēls: publicitātes

TOP Komentāri

avatar