Turpinot darbu pie solo albuma, Guntars Račs izdod dziesmu “Es gulēšu”

Neskatoties uz to, ka šobrīd Guntars Račs kopā ar grupu “bet bet” turpina intensīvu un labi apmeklētu 30 gadu jubilejas koncertu sēriju, mūziķis pamanās arī laiku pa laikam realizēt savus solo projektus. Jaunākās dziesmas “Es gulēšu” pamatā ir 22. maija dzejolis no dzejoļu grāmatu sērijas “365”.

Guntars: “Šī ir tāda divdomīga dziesma. Katrs, iespējams, tajā saklausīs kaut ko citu. Man tā vispirms ir dziesma par to, ka vēloties uzlabot pasauli sev apkārt, nereti aizmirstam paši par sevi. Bet kādam tas var šķist arī nedaudz intīms stāsts par pavisam citādām vēlmēm. Klausieties un izlemiet paši!

Dziesmas “Es gulēšu” ierakstā piedalās Uģis Tirzītis (ģitāra) un Edvards Strazdiņš (piebalsis). Producēja Gints Stankevičs.

Guntars: “Soli pa solim tuvojos savam pirmajam solo albumam, kurā apkopošu paša rakstītās dziesmas, kuras pats arī esmu iedziedājis. Tajā būs iekļautas dziesmas no manas autorprogrammas “365”, ar kuru viesojos kultūras namos, muižās un bibliotēkās. Albumā būs iekļautas dziesmas “Mazs putniņš”, “Maijpuķīte”, kas ierakstītas kopā ar Rīgas Doma zēnu kori, “Ir vakars”, “Vēl nav par vēlu” un citas. Tās es krāju jau vairākus gadus.”

Foto & video: publicitātes

TOP Komentāri

avatar