Rīga uzstāsies metālmūzika leģenda Udo Dirkšneiders

5. novembrī Rīgas klubā “Melnā piektdiena” uzstāsies smagās mūzikas pārstāvis Udo Dirkšneiders kopā ar savu grupu “U.D.O.”, informē portāls balticevents.info. 

Metālmūzikas leģenda Udo Dirkšneiders jau vairāk nekā 40 gadu ir uz skatuves. Plašāku atpazīstamību guvis grupas “Accept” rindās, bet jau 30 gadus Dirkšneiders iet savu ceļu. Kopš dibināšanas 1987. gadā viņa dibinātā apvienība “U.D.O.” izdevusi 17 albumus, virkni izlašu un koncertierakstu, kopumā pārdodot vairākus miljonus kopiju.

Koncerts notiks jaunākā albuma “Game Over” atbalsta turnejā, kur grupa izpildīs savus populārus skāņdarbus, ka arī pavisam jaunas dziesmas. Globālās klimata pārmaiņas ir viena no tēmām, ko Dirkšneiders aktualizē albumā. “Plūdi Vācijā vai ugunsgrēki Dienvideiropā un Turcijā ir parādījuši, cik steidzami ir kaut kas jādara,” saka mūziķis. “Bet ne tikai šeit. Pasaulē arvien vairāk ir arī miera problēma. Pieaug starptautiskā ieroču tirdzniecība un privāto ieroču glabāšana. Daudzās valstīs pieaug apšaudes starp nepilngadīgajiem, tostarp arī skolās. Turklāt ir nezināms skaits bērnu karavīru, kuri daudzviet aktīvi iesaistās karā”.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar