Trīs Rīgas skolās iecelti jauni vadītāji

Rīgas dome trešdien, 3. jūlijā, nolēma iecelt trīs jaunus vadītājus Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā, Mežciema pamatskolā un Rīgas 85. pamatskolā.

“Ar lielu gandarījumu turpinām iecelt Rīgas skolās jaunus līderus! Vairākām Rīgas skolām būs jauni direktori, kuru atbildībā mācību iestādes dosies izaugsmes un attīstības virzienā. Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas direktora amatā iecelts Māris Zāģeris, kurš ar savu pieredzi un redzējumu stiprinās skolas akadēmisko un radošo potenciālu. Mežciema pamatskolas direktora pienākumus turpmāk pildīs Oskars Brikšis, kura vīzija un mērķtiecība veicinās skolas izglītības kvalitātes uzlabošanu. Savukārt Rīgas 85. pamatskolas direktora amatā stāsies Aiga Ozolniece, kas ar savu vadības stilu un inovatīvajiem risinājumiem iedvesmos skolēnus un skolotājus jaunām sasniegumiem. Šie nozīmīgie lēmumi stiprinās Rīgas izglītības ekosistēmu un veicinās skolēnu vispusīgu attīstību,” akcentē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Laima Geikina. 

Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā vadītāja amatā iecelts Māris Zāģeris, Mežciema pamatskolas direktora amatā iecelts Oskars Brikša un par Rīgas 85. pamatskolas direktori iecelta Aiga Ozolniece.

Foto: canva.com

TOP Komentāri

avatar