Tomass Pildegovičs gatavo veselīgu maltīti Rimi Rīgas maratona gaidās

Veselā miesā – vesels gars! To zina katrs skrējējs, vingrotājs un sporta mīļotājs, un arī Rimi Rīgas maratona vēstnesis, drošības eksperts, rezerves karavīrs Tomass Pildegovičs. Šoreiz uz gardu maltīti ielūgti vēl divi Rimi Rīgas maratona vēstneši, kuri ar aktīvu dzīvesveidu ir uz “tu” arī ikdienā: fitnesa trenere, meitiņas un divu suņu mamma Monta Priede un uzņēmējs, influenceris, tiktokeris un golferis Ingus Rutulis. Tomass kopā ar Rimi Gardēdi, šefpavāru Normundu Baranovski kolēģiem gatavo veselīgu kuskusu ar dārzeņiem un krāsnī ceptu vistu. 

Kuskuss ar dārzeņiem un vistu

3 cilvēkiem

Pagatavošanas ilgums: 30 minūtes

Izmaksas kopā: 7,56 eiro

Cena par vienu porciju: 2,52 eiro

Nepieciešams

Kuskuss:

250 g kuskusa Rimi Planet

1/2 brokoļa;

1 paprika; 

1 burkāns; 

1 vārīta biete; 

1 buljona kubiņš Rimi

25 g lociņu; 

olīveļļa cepšanai Rimi Smart.

Vista:
500 g atkaulotu cāļu šķiņķu Rimi

50 g saldās čili mērces Rimi Planet

Mērce:

2 ēdamk. sojas mērces Rimi

50 g saldās čili mērces Rimi Planet

1/2 citrona sula; 

3 ķiploka daiviņas. 

Pagatavošana

Uzkarsē ūdeni un pievieno buljona kubiņu. Kuskusu ber atsevišķā katlā un aplej ar ceturto daļu karsta buljona, uzliec katlam vāku un atstāj uz 2 minūtēm ievilkties. Pēc 2 minūtēm apmaisi kuskusu, atkal pievieno ceturtdaļu buljona, apmaisi, apklāj ar vāku. Atkārto šos soļus vēl divas reizes. 

Vistas šķiņķus liec bļodā, pievieno saldo čili mērci, visu samaisi un liec cepeškrāsnī grila režīmā 180 grādos apmēram uz 16 minūtēm.

Tikmēr uzvāri ūdeni un notvaicē brokoli 2–3 minūtes. Papriku, burkānu, brokoli un vārītu bieti sagriez gabaliņos.
Mērcītei atsevišķā bļodā izspied pusi citrona sulas, pievieno sojas mērci, sarīvētu ķiploku, saldo čili mērci un visu samaisi. 

Dārzeņus apcep uz pannas, pievieno uzbriedināto kuskusu, visu samaisi un beigās pievieno iepriekš sagatavoto mērcīti. Pasniedz ar vistu.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar