Ilze Rijniece izdod dziesmu “Mans vārds”

Ilze Rijniece ir mūziķe, dziedātāja, komponiste, vokālā pedagoģe, kas absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmiju mūzikas pedagoģiju. Izdevusi dziesmas “Dedziet gaišu uguntiņu” (2018), “Pavasaris” (2019), “Dvēselīte” (2020), “Sirds no jauna iedegsies” (2020), “Horizonts” (2020) un šogad pie dziesmām pievienosies Ilzes Rijnieces jaunākā dziesma – “Mans vārds”.

Dziesmas “Mans vārds” mūzikas un teksta autore ir pati Ilze Rijniece. Īpašs paldies dziesmas producentam Armandam Varslavānam, kurš iedeva dziesmai citu garšu. Kā pati Ilze saka: “..Dziesma tapusi jau laiku atpakaļ, kad rakstīju mūziku izrādei “Brīnuma meita”. Dziesma ir par sapņiem, mērķiem, uz kuriem tiecamies. Daudz kas izdziedāts caur dabas elementiem, jo mīlu dabu un jūtu sevi vislabāk caur to!..”

Šai laikā, kad negativitāte bieži vien ņem virsroku, māksliniece vēlējās izdot dziesmu ar milzīgu pozitīvisma devu atgādinot gan sev, gan citiem, ka viss ir iespējams – ja Tev ir bail, ļoti labi, tātad rūp, tāpēc darām un nebeidzam sapņot. Ilze Rijniece: “..Mans sapnis ir būt par pieprasītu mūziķi Latvijā un arī ārpus robežām, ja tā izdotos, tāpēc dziesmas vārdi – “Mans vārds ir tikko rakstīts, mans vārds ir tikko sākts..” ir iekodēts ar dziļu ziņu kosmosam!..”

Dziesmas video ideja nāca no pašas mākslinieces, tāpēc video ir viegls, gaisīgs, jo skaistums tomēr ir vienkāršībā. Video tika uzburts kopā ar talantīgo video režisoru Ritvaru Bluku. Ilze: “..Mūsdienu pasaules, covid-19 pandēmijas bardakā likās, ka nepieciešama pavisam gaiša, vienkārša sajūta, tāpēc saulriets, kurš mūs pilnība pārsteidza ar savu īpašo skaistumu un es, savā elementā – ar prieku, enerģiju un platmali!..”

Māksliniece vēlas īpašu paldies teikt matu pieaudzēšanas centram “Mella”, universālveikalam “Stockmann” par skaistajiem apģērbiem, make-up māksliniecei “Burve Beauty” un “Communication ART” par dziesmas un video izdošanu.

Noslēgumā Ilze piebilsts: “..Pandēmija ir liels pārbaudījums mūziķiem – kā saka, izdzīvos ne gluži stiprākais, bet tas, kam visvairāk šī profesija rūp. Brīdī, kad ir iespēja dziedāt, muzicēt, komponēt, es attopos ievilkta kādā muzikālā kosmosā, kas ir tikai mans un ko es dievinu. Šķiet, ka mūzika ir kā narkotika, kas nekad nelaiž vaļā. Un es turpināšu, lai vai kas!..”

Foto: Edijs Andersons

TOP Komentāri

avatar