Sudden Lights izdod dziesmu “nejauši kadri” ar kinematogrāfisku videoklipu

Grupa Sudden Lights uzsākusi darbu pie ceturtā studijas albuma, un šodien klajā nāk albuma pirmais singls “nejauši kadri”. Sadarbībā ar Samsung dziesmai tapis arī vērienīgs videoklips – tas veidots uz 16mm kinokameras. Videoklipa režisors ir Matīss Kaža.

Sudden Lights šķir nākamo lapaspusi savā darbībā un izdod pirmo dziesmu “nejauši kadri” no nākamā gada pavasarī gaidāmā grupas studijas albuma. Par dziesmu stāsta Sudden Lights solists Andrejs Reinis Zitmanis: “Tuvojas jauns albums un dziesma “nejauši kadri” būs pirmā, kas pāršķirs jaunu lapaspusi mūsu dzīvē. Mēs esam jaunas ēras pašā sākumā un šādos pašizveidotos robežpunktos gribas būt atklātiem pašiem pret sevi un visu pasauli, tāpēc šajā dziesmā, iespējams, esam patiesāki un atkailinātāki nekā jebkad agrāk. Arī dziesmas ieraksta procesā pēc iespējas esam tuvojušies tiešām dzīvā ieraksta skanējumam, partijas iespēlējot kopā, nevis atsevišķi. Stāsts ir par centieniem sevi nobalansēt pilsētas un informācijas burzmā, par radīšanas trauslo brīdi un par sāpīgo apzināšanos, ka notikumi ap mums ir neatgriezeniski. Iekšēja drāma viena tramvaja brauciena garumā.”

Jaunā albuma cikls aizsāk arī kinematogrāfisko mākslas darbu – albuma videoklipu sēriju. “Šis ir pirmais mūzikas video no sērijas, pie kuras strādās vairāki jaunākās paaudzes režisori, radot tādu kā antoloģijas principa dramaturģiju, kur elementi no viena videoklipa parādīsies vēl arī kādā citā. Kopā ar operatoru Ritvaru Bluku strādājām ar 16mm kinokameru, kas garantē īpašu attēla faktūru un bagātīgu krāsu spektru, kas raksturīgs analogajam kino. Klipā daudz spēlējamies arī ar laiku un atmiņu telpām, cenšoties atrast dziesmai vispiemērotāko atmosfēru un vēstījumu,” skaidro videoklipa režisors Matīss Kaža.

Dziesma pieejama visās straumēšanas platformās. Grupas menedžments pateicas Latvijas basketbola savienībai un Rīgas satiksmei par atsaucību klipa veidošanā.

Audiovizuālais materiāls: publicitātes

TOP Komentāri

avatar