Augu valsts ēdiena svētki “AUGam” Ziedoņdārzā jau šo sestdien

Daudzveidīgo un pārsteidzošo augu valsts virtuvi varēs nobaudīt sestdien, 23. jūlijā, Ziedoņdārzā, Rīgā. Vērienīgie vegāniskā ēdiena svētki priecēs rīdziniekus un pilsētas viesus jau sesto reizi. 

No plkst. 11:00 līdz 20:00 vairāk kā 15 ēdinātāji piedāvās dažāda veida maltītes katrai gaumei – gan burgerus un citas ātrās uzkodas, gan tuvo austrumu ēdienus un sojšliku, kā arī desertus, saldējumu un gardumus svaigēdājiem. Tāpat būs iespēja iegādāties un nogaršot vegāniskus pārtikas produktus, tai skaitā jaunumus Latvijas tirgū – “Fermentful” griķu kefīru, “Got Foods” piena produktu alternatīvas un “Fishpeas” vegāniskos “zivju” konservus. Ieeja pasākumā ir bez maksas, un gaidīts būs ikviens, arī ģimenes ar bērniem un mājdzīvnieku saimnieki.

Starp pasākuma dalībniekiem varēs satikt “2 Eat”, “Nirvana Raw”, “Vegstop”, “Nata Cafe”, “Foxy’s Bake Shop” konditoreju, “Avenei”, “Furious foods”, “Bliss Gelato” un citus. Ar vegānisku juškas zupu pasākuma viesus cienās stiprās ukrainietes, kas savus ienākumus ziedo Ukrainas atbalstam. 

“Augu valsts ēdiens iemanto arvien lielāku popularitāti pasaulē un arī Latvijā. Tā ir labākā izvēle, kā savu uzturu padarīt videi un dzīvniekiem draudzīgāku, kā arī parūpēties par savu veselību un pašsajūtu. Mūsu uzdevums ir parādīt, cik aizraujoša un daudzveidīga var būt augu valsts virtuve, padarīt to pieejamāku ikvienam. Esam ļoti priecīgi, ka šovasar, pēc divu gadu pārtraukuma, “AUGam” svētki atgriežas Rīgā, lai interesenti varētu nogaršot ēdienus, izmēģināt jaunumus, un svinēt ar mums kopā ēdiena svētkus,” saka Marta Turkopule, viena no pasākuma organizētājām. 

Foto: ilustratīva nozīme (canva.com).

TOP Komentāri

avatar