Dziedātāja Una Daniela izdod dziesmu un videoklipu ”Strangers”

Pēc novembrī izlaistā pirmā debijas singla ”Apstājas laiks”, dziedātāja Una Daniela kopā ar grupu ”The Electroads” izdod dziesmu ”Strangers”. Līdz ar jauno skaņdarbu tiek prezentēts arī dziesmas videoklips.

Šī dziesma radās kā turpinājums pirmajam singlam, stāstot par daļu no savas līdzšinējās pieredzes un sev nozīmīgām, aktuālām tēmām, kam pati autore gājusi cauri un vēlas par to runāt savā mūzikā. ”Mums visiem galvā ik sekundi riņķo domas, kas nemitīgi atgādina – jāizdara šis un jāpaspēj tas – uzmācīgā zemapziņas balss, kas bieži saka, ka Tu neesi pietiekami labs, Tev nesanāks, labāk pat nemēģini. Es šīs balsis saucu par svešiniekiem jeb strangers,” piebilst dziesmas autore, ”dažreiz liekas, vai tā tiešām esmu es pati, kas sev to saka? Kādēļ sevi tā nomoku ar tik drausmīgām domām, negatīvi un ievainojoši, laužot savus spārnus uz iespējams sen izsapņotiem mērķiem un ambīcijām,” stāsta Una.

Mūziķe caur šo dziesmu vēsta par sava veida cīņu pašam ar sevi, stāšanos pretī savām skaļajām bailēm. Iespējams piedzīvo periodu dzīvē, apzinoties, ka esi iestrēdzis kādā posmā vai rutīnā, no kuras vēlies tikt ārā. Gribi kaut ko vairāk, bet ir grūti saņemties un sākt. Dziesmas izskaņā tiek uzsvērti vārdi ”Es neļaušu savām bailēm un domām nogrūst mani zemē”. To arī autore atgādina ikvienam klausītājam – apzināties sevi, pieņemt un kāpt ārā no savas tumsas.

Videoklipā attēlota emociju vētra starp realitāti un domu, iekšējo balsu pasauli, kas mēģina tikt tuvu klāt, ietekmēt apziņu un tālākās rīcības. ”Videoklipa tapšanā vēlos teikt īpašu paldies operatoram, montāžas režisoram Kristiānam Bērziņam, videoklipa režisoram Tomam Veisam, drona pilotam Kārlim Alfrēdam Feldbergam, kā arī dziesmas producentam Rūdolfam Ozolam. Bez šiem brīnumcilvēkiem, man tuviem draugiem, šāds rezultāts nebūtu iedomājams,” saka Una. 

Dziesmas tapšanā un videoklipā piedalījies Unas Danielas oriģinālmūzikas sastāvs – grupa The Electroads”, kurā spēlē taustiņinstrumentālists Matīss Žilinskis, čelliste Erna Daugaviete, basists Toms Kursītis un bundzinieks Sigvards Dižais.

Dziedātāja, multiinstrumentāliste Una Daniela pēdējo gadu laikā aktīvi sadarbojusies ar dažādiem māksliniekiem: Jāni Šipkēvicu, ukraiņu dziedātāju Veru Brežņevu, grupu ”Prāta Vētra”, ”Astro’n’out”, hip-hop izpildītājiem Ozolu, Edavārdi un citiem.

Šajā vasarā Unu Danielu varēs dzirdēt 18. jūlijā kopā ar Jāni Šipkēvicu Jūrmalas festivāla koncertā ‘‘Dzimuši Latvijā’’, kas norisināsies Dzintaru koncertzālē, kā arī 12. jūlijā kultūrtelpā M/darbnīca.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar