Atklātas renovētās telpas Jaunciema pamatskolā un Rīgas 71. vidusskolā

Jaunciema pamatskolā un Rīgas 71. vidusskolā svinīgi tika atklātas abu mācību iestāžu renovētās telpas.

 Jaunciema pamatskolas renovētā 1. stāva atklāšana

2023. gada renovācijas darbi aptvēra Jaunciema pamatskolas vēsturiskās ēkas 1. stāvu. Atjaunošanas darbu gaitā tika atjaunotas skolas ēkas viena korpusa pirmā stāva telpas, paplašinot ēdamzāles bloku, nomainīti visi inženiertīkli, veikta grīdas līmeņu salāgošana telpām, izbūvēti ugunsdroši nodalījumi, kā arī atjaunoti sanmezgli abos stāvos un atjaunotas divas kāpņu telpas. Remontdarbi tika pabeigti janvārī un šobrīd ēkas 1. stāvā ir iekārtoti mācību kabineti sākumskolas skolēniem, izveidots mūsdienīgs dabaszinību kabinets, mācību virtuve dizaina un tehnoloģiju nodarbībām, multifunkcionāla ēdnīcas telpa, atjaunotas arī administrācijas telpas.

Svinīgajā pasākumā apmeklētājus priecēja skolēnu koncerts, apsveikuma vārdus teica Rīgas domes pārstāvji, kā arī apmeklētājiem bija iespēja izstaigāt ekskursijā renovētās telpas,  kā arī piedalīties veģetārajā kulinārijas meistarklasē, radošajā un galda spēļu darbnīcā. 

Rīgas 71. vidusskolas renovēto telpu svinīgā atklāšana 

2023. gadā Rīgas 71. vidusskolā tika renovētas Izglītības un rehabilitācijas centra (IRC) klašu telpas. Renovācijas gaitā tika atjaunotas skolas ēkas viena korpusa pirmā stāva telpas, pielāgojot klases speciālās izglītības iestādes programmas vajadzībām, atjaunots vestibils, nomainīti visi inženiertīkli, atjaunots vējtveris, izbūvēti ugunsdroši nodalījumi, kā arī sporta zāles dušās ierīkotas vieglas konstrukcijas starpsienas.

Svinīgajā pasākumā ar koncertu uzstājās skolēni, tika apsveikti skolas godājamie skolotāji un notika svinīgā lentītes pārgriešana IRC telpās. 

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar