23. un 24. jūnijā sabiedrisko transportu Rīgā varēs izmantot bez maksas

“Rīgas satiksme” informē, ka 23. un 24. jūnijā Rīgas sabiedriskais transports ir bez maksas. Vasaras saulgriežu svētku laikā būs izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā. 

Biļetes

23. un 24. jūnijā, “Rīgas satiksmes” autobusos, trolejbusos un tramvajos iespējams braukt bez maksas, līdz ar to pasažieriem savs e-talons vai koda biļete transportlīdzekļos nav jāreģistrē.

Sabiedriskais transports

Sabiedriskais transports svētku dienās kursēs pēc brīvdienu grafika. Savukārt, lai nodrošinātu apmeklētāju nokļūšanu uz un no dažādās pilsētas apkaimēs organizētajām pasākuma vietām, 23. jūnijā no aptuveni plkst. 19.00, kā arī naktī uz 24. jūniju līdz aptuveni plkst. 5.30 tiks organizēti papildu reisi sekojošos autobusu, trolejbusu un tramvaju maršrutos: 

  • 3., 11. apvienotajā 12., 23 un 26. (pa Akmens tiltu), 18., 24., 25., 37., 48., 50., 51. un 53. autobusa maršrutā;
  • 1., 5., 7., 10. un 11. tramvaja maršrutā;
  • 4., 9., 14., 15., 17., 18., 22. un 27. trolejbusa maršrutā.

Klientu apkalpošanas centri

22. jūnijā klientu apkalpošanas centra Brīvības ielā 49/53 darba laiks būs no plkst. 8:00 līdz plkst. 16:00. Pārējie klientu centri trešdien strādās, kā ierasts darba dienā – Spīķeru ielā 1 un Kaļķu ielā 1 līdz plkst. 18.00, bet Prāgas ielā 1 un Kurzemes prospektā 137 līdz plkst. 19.00. Ceturtdien un piektdien – 23. un 24. jūnijā, visi klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

Autostāvvietas

Svētku dienās, 23. un 24. jūnijā Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

2

TOP Komentāri

avatar
2 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
2 Komentāru autori
АлександрTālbraucējs Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
Tālbraucējs
Viesis
Tālbraucējs

Rekur arī bezmaksas programmēšanas kursi https://www.codelex.io/

Александр
Viesis
Александр

Приветствую! Отправим Ваше коммерческое предложение владельцам/администраторам более 800 000 сайтов! Несколько преимуществ сотрудничества с нами: – Приятные цены – нам выгодно, чтобы клиент получал прибыль, значительно превышающую стоимость рассылки и заказывал повторно – Все максимально прозрачно: Предоставим скриншоты из программы, с подробными отчетами о результатах рассылки, подтверждающие выполнение обязательств с нашей стороны. – В отличие от большинства наших конкурентов, оплата ТОЛЬКО за УСПЕШНО доставленные сообщения. Теперь перейдем к гарантиям. Мы понимаем, что в интернете встречается всякое, поэтому чтобы Вам было спокойнее: 1)Перед рассылкой мы предоставим скриншот из программы с Вашим проектом, подтверждающий готовность к запуску 2)Во время рассылки у Вас… Lasīt tālāk »