4.maija svinības Rīgā

Agrie putni varēja doties pie Brīvības pieminekļa un 11:00 vērot Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru defilē finālkonkursu un koncertu. Tam līdztekus ikviens bija laipni aicināts piedalīties kompozīcijas „Ziedu Latvija” veidošanā. Pēc koncerta notika tradicionālā svinīgā ziedu nolikšanas ceremonija. Vēstures cienītājiem bija iespēja uzkavēties ilgāk pie Brīvības pieminekļa un uz lielā ekrāna skatīties dokumentālo filmu un kino hroniku programmu un svētku koncerta ierakstu no Latvijas Nacionālā teātra.
12:00 ģimenes un ik viens, kurš vēlējās sajust sevī bērnības dzīvīgumu, bija laipni gaidīti Vērmanes dārzā, kur dažādās pieturās jau gaidīja interesantas nodarbes gan lieliem, gan maziem- gaisa pūķu izgatavošana, koku vai puķu stādu stādīšana, mandalu veidošana, dažādu lietu otrreizējā pārstrāde,Latvijas spēka zīmju akmens dārza veidošana utt. Lai atgūtu spēkus, uz Vērmanes dārza skatuves uzstājās tādi mākslinieki, kā bērnu un jauniešu vokālais ansamblis Kolibri, Rolands Šteinbergs un Ieva Kemlere ar moderno deju studiju, grupa Musiqq, folkloras grupa Laiksne, Ivo Fomins un citi.
Līdztekus notika dažādi pasākumi arī Doma laukumā, Sv. Pētera baznīcā, kultūras centrā “Ziemeļblāzma”un citviet, par kuriem sīkāku informāciju varēja iegūt Rīgas pašvaldības portālā.

Teksts: Laura Soboļeva
Foto: Jans Ikes

Lasi vēl

1

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar
1 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
0 Komentāru autori
haralds Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
haralds
Viesis
haralds

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši