Strauji tuvojas “Latvijas Grāmatu izstāde 2020”

Jau ceļā pie lasītājiem – “Latvijas Grāmatu izstāde 2020” Ķīpsalā, kas no 28. februāra līdz 1. martam piedāvās tikties ar ievērojamiem latviešu un ārvalstu rakstniekiem, baudīt autoru lasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, iepazīties ar jaunumiem, darboties radošajās darbnīcās, mainīties ar grāmatām un iegādāties tās par īpaši izdevīgām cenām. 

“Latvijas Grāmatu izstāde” ir nozīmīgākais grāmatniecības pasākums, kas Rīgā pulcē grāmatizdevējus, autorus, grāmattirgotājus, potenciālos izdevējus, bibliotekārus un lasītājus. Daudzveidīgu grāmatu klāstu piedāvā Latvijas un ārvalstu izdevniecības.

“Latvijas Grāmatu izstādē 2020” piedalīsies gandrīz visi nozīmīgākie Latvijas grāmatizdevēji: “Zvaigzne ABC”, “Jānis Roze”, “Jumava”, “Pētergailis”, “Latvijas grāmata”, “Latvijas mediji”, “Kontinents”,  “Madris”, “RaKa”, “Avots”, “MicRec”, “Mansards”, “Neputns”, “Dienas grāmata”, “Liels un mazs” un citi. 

“Lasīšana prātam ir tas pats, kas fiziski vingrojumi ķermenim. Tā uzlabo koncentrēšanās un rakstīšanas prasmes, atmiņu un analītiskās spējas, papildina vārdu krājumu un pat mazina stresu. Turklāt, lasot grāmatas, mums ir unikāla iespēja apceļot visu pasauli. Tādēļ ikvienu aicinu uz “Latvijas Grāmatu izstādi”, kur varēs iepazīt un iegādāties pašas jaunākās grāmatas, kas aizvedīs galvu reibinošos ceļojumos gan lielus, gan mazus,” – tā “Latvijas Grāmatu izstādes” vadītāja Sanita Blomniece.

Plaša kultūras programma

“Latvijas Grāmatu izstāde 2020” aicina baudīt plašu un daudzpusīgu izstādes kultūras programmu – trīs dienu laikā norisināsies vismaz 100 kultūras pasākumi un Ķīpsalā viesosies vairāk nekā 130 autoru. Uz Lielās skatuves varēs baudīt autoru priekšlasījumus un piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos. Omulīgi iekārtotajā Rakstnieka viesistabā interesenti varēs aprunāties ar grāmatu autoriem. Savukārt Uzvediba.lv darbnīcās norisināsies diskusijas par bērnu un pieaugušo uzvedības problēmu iemesliem un to, kā ar spēļu elementiem paredzēt, mazināt un novērst problēmizraisošu uzvedību mājās, izglītības iestādē vai darbā.

Grāmatas un pasākumi mazajiem lasītājiem 

Pašas jaunākās bērnu grāmatas izstādē piedāvās gandrīz visi Latvijas lielākie grāmatizdevēji. Protams, padomāts ir arī par aizraujošu pasākumu programmu mazākajiem apmeklētājiem! Jautrajā lasītavā varēs satikt bērnu grāmatu autorus un varoņus, spēlēt attīstošās spēles, eksperimentēt, piedalīties aizraujošos konkursos un asprātīgās viktorīnās un iesaistīties citās radošās nodarbēs. Jautrība un prieki garantēti! 

Mainies ar grāmatām!

Turpinot iepriekšējos gados aizsākto un apmeklētāju atsaucību guvušo tradīciju, visās trīs izstādes dienās Ķīpsalā darbosies Grāmatu maiņas punkts. Ikviens ir aicināts nākt uz izstādi un ņemt līdzi grāmatas, kas jau daudzkārt pārlasītas un vairs nav aktuālas, lai iemainītu pret vēl nelasītām. Grāmatu maiņas punktā var atrast bilžu un pasaku grāmatas bērniem, uzziņu literatūru, mākslas grāmatas un dažādu citu lasāmvielu. Nāc un iemaini pret īsto!

Darbalaiks:
28.–29. februāris 10.00–18.00
1. marts 10.00–17.00

Biļetes cena: 3 EUR
Pensionāriem, studentiem, skolēniem, invalīdiem – 1 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas

Ar izstādes “Skola 2020” biļeti ieeja “Latvijas Grāmatu izstādē 2020” – bez maksas!

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar