Sākusies tradicionālā Latvijas Pasta abonēšanas kampaņa

Kā katru gadu, 1.oktobrī sākas tradicionālā Latvijas Pasta abonēšanas kampaņa – tā turpināsies līdz pat decembra beigām, aicinot 2021.gadam abonēt kādu no 693 Latvijas un ārvalstu laikrakstiem vai žurnāliem, kas visplašākajā piedāvājumā pieejami ar Latvijas Pasta starpniecību. Visērtāk un ātrāk preses izdevuma abonementus iespējams noformēt interneta vietnē www.abone.lv, bet abonēt var arī jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, pie pastnieka vai zvanot uz Latvijas Pasta informatīvajiem tālruņiem 67008001 un 27008001.

2020.gada 1.oktobrī sākas Latvijas Pasta tradicionālā abonēšanas kampaņa, piedāvājot plašāko laikrakstu un žurnālu klāstu Latvijā. Latvijas Pastā iespējams abonēt kopumā 693 dažādus preses izdevumus – laikrakstus un žurnālus, kas tiek izdoti kā Latvijā, tā ārvalstīs. No tiem 300 ir Latvijas izdevumi: 155 laikraksti un 145 – žurnāli.

“Neņemot vērā grūtības, ar ko tā vai citādi saskaras faktiski visi mūsu planētas iedzīvotāji, lasīšana nav atcelta. Lasīt, iegūt faktus un dalīties ar uzzināto pārbaudītas informācijas veidā īpaši būtiski ir tagad, kad nav īstas skaidrības par to, kas notiks rīt. Tāpēc aicinu izvēlēties labi zināmas vērtības un abonēt kādu no preses izdevumiem gan sev, gan saviem tuviniekiem,” aicina Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

Ar Latvijas Pastā abonēšanai piedāvātajiem izdevumiem iespējams iepazīties Latvijas Pasta e-abonēšanas vietnē www.abone.lv vai Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogā 2021.gadam, kas pieejams visās pasta nodaļās, citās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un pie pastniekiem, kā arī tiek piegādāts to abonentu pastkastītēs, kas kādu no preses izdevumiem abonējuši pēdējo divu gadu laikā.

No 1.oktobra līdz 27.decembrim Latvijas preses izdevumu abonementus iespējams noformēt www.abone.lv, visās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un pie pastnieka. No 1.oktobra līdz 17.decembrim abonēt Latvijā izdotos laikrakstus un žurnālus iespējams, arī zvanot uz Latvijas Pasta informatīvajiem tālruņiem 67008001 un 27008001.

Ārvalstu preses izdevumus jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, pie pastnieka vai www.abone.lv iespējams abonēt no 1.oktobra līdz 15.decembrim, bet pa tālruni 67008001 vai 27008001 – no 1.oktobra līdz 12.decembrim.

Precīzi abonēšanas termiņi norādīti arī www.abone.lv, un tos var noskaidrot jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā.

2020.gadā piegādes nodrošināšanai Latvijas Pastā tika saņemts 414 931 preses izdevumu abonements.

TOP Komentāri

avatar