Noskaidroti karikatūru konkursa uzvarētāji

Noslēdzies mākslinieka un karikatūrista Edgara Ozoliņa piemiņai veltītais skolēnu karikatūru zīmēšanas konkurss “Pa-smejies!”, kurā piedalījās skolēni no visas Latvijas.

Konkurss norisinās jau vienpadsmito gadu. Šogad konkursa tēma bija “Reiz uz vientuļas salas”, kas savu aktualitāti apstiprināja ar vīrusa “Covid 19” izplatību Latvijā, kad ikviens iedzīvotājs paliekot mājās jutās nonācis kā uz vientuļas salas.

Šogad  konkursā tika iesūtīti 143 darbi. Trešdien, 30. septembrī, uz konkursa noslēgumu bija ieradušies dalībnieki un skolotāji no deviņām Latvijas skolām – privātās pamatskolas “Gaismas tilts 97”, Ķekavas vidusskolas, Rīgas Juglas vidusskolas, Jūrmalas Mākslas skolas, Alūksnes Mākslas skolas, Ziemeļvalstu ģimnāzijas, Riebiņu vidusskolas, Olaines 2.vidusskolas, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību skolas. Iesūtītos darbus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Latvijā labākie karikatūristi Gatis Šļuka, Kristaps Auzenbergs, Dzintars Melnis, Zemgus Zaharāns, Jūlija Bulikina un mākslinieks Armīns Ozoliņš.

Konkursa noslēgumā tika apbalvoti skolēni, kuri ieguva atzinības un godalgas. Galvenās Godalgas ieguvējiem tika pasniegtas karikatūrista Edgara Ozoliņa piemiņas balva un dāvanu karte no studijas Karikatūristi.lv. Īpašo skatītāju simpātijas balvu saņēma Ksenija Kozlovska no Olaines 2. vidusskolas. 

Tradicionāli ik gadu tiek pasniegta arī Edgara Ozoliņa balva kādam profesionālam karikatūristam. Šogad šo balvu saņēma māksliniece, karikatūriste un konkursa žūrijas locekle Jūlija Bulikina.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar