Rīgas ielās šodien aizvadīts pliko skrējiens

Rīgā jau otro gadu pēc kārtas norisinājās Biohacking.lv rīkotais ziemas skrējiens šortos, pulcējot vairākus desmitus skrējēju un viņu atbalstītāju ar mērķi uzlādēt sevi un norūdīties pavasara sezonai.

Skrējiena rīkotāju, kustības Biohaking.LV mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu ilgākam mūžam un mudināt aktīva dzīvesveida entuziastus pievienoties kustībai.

“Mums ir prieks, ka arvien vairāk cilvēku nebaidās no aukstuma un ir gatavi izaicināt sevi, lai kļūtu izturīgāki un uzlabotu savu veselību un pašsajūtu. Aukstums un norūdīšanās ir viens no veidiem, kā aktivizēt imunitāti, nostiprināt nervu sistēmu un justies labāk,” stāsta Māris Žunda, “Rūdīšanās skolas” vadītājs un Biohacking.lv līdzdibinātājs.

Skrējiens šortos ir viens no pasākumiem, kas šopavasar iesilda lielāko sevis uzlabošanas pasākumu Baltijas valstīs – otro Ilgdzīvošanas konferenci “Biohacking 2019”. Konference Rīgā 26. un 27. aprīlī pulcēs biohacking ekspertus no visas pasaules, lai kopā apgūtu arvien jaunus veidus, kā uzlādēt savu ķermeni un pilnveidot prātu ilgākam mūžam. 

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar