Noslēdzies ikgadējais Rimi Kasieru čempionāts

Kasieris ir viena no tirdzniecības nozares “sejām”, kura profesionalitāte daudzkārt nosaka klienta apmierinātību ar tirdzniecības vietu kopumā. Lai novērtētu kasierus un veicinātu profesijas prestižu, 31. oktobrī noslēdzies ikgadējais Rimi Kasieru čempionāts, kas šogad norisinājās jau divpadsmito reizi. Īpašu nozīmi šis čempionāts ieguvis šogad, kad kasieri ir pelnījuši ikviena pateicību par drosmi, izturību un atbildīgu attieksmi pret darbu. Apkopojot čempionāta rezultātus, noskaidroti 30 labākie kasieri visā Latvijā. 

No 1. līdz 31. oktobrim ikvienam pircējam Rimi veikalos bija iespēja balsot par savu iemīļoto kasieri. Kopā saņemti vairāk nekā 72 000 balsojumu: visvairāk balsojumu – 33 000 – Rimi Hyper veikalos, Rimi Super nodoti 22 000 balsu, bet Mini Rimi un Express veikalos attiecīgi reģistrēti 17 000 un 1 000 pircēju vērtējumu. Šogad visvairāk balsojumu saņemts Rīgas veikalos – HM Gramzdas un MR Dzelzavas.

“Kasieru čempionāts ir kļuvis par iemīļotu tradīciju, kam šogad ir īpaša nozīme. Covid-19 apstākļos tieši kasieri ir tie, kuri ik dienas nonāk ciešā saskarsmē ar klientiem, pašaizliedzīgi veicot savu darbu un rūpējoties, lai Latvijas iedzīvotājiem būtu iespējams iegādāties nepieciešamākās preces. Mēs lepojamies ar mūsu kasieriem. Ikviens no viņiem ir pelnījis Rimi Kasieru čempiona titulu,” uzsver Rimi Latvia personāla vadītāja Gundega Kirilka.

Šogad par uzvarētājiem atzīti kasieri no šādiem veikaliem: Rimi Hyper – Strēlnieku (Sigulda), Gramzdas (Rīga), Rietumu Centrs (Liepāja), Atbrīvošanas (Rēzekne), Apelsīns (Ādaži), Valdemāra (Rīga) un Pionieru (Bauska), Rimi Super – Dundagas (Talsi), Dzelzavas (Rīga), Saules (Madona) un Poruka (Ventspils), Rimi Mini – Dzelzavas (Rīga), Ganību (Liepāja), Galdnieku (Rēzekne) un Lielā (Talsi), bet Rimi Express – Pērnavas, (Rīga). 

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar