Noklausies! Dziedātājs Mo Aspen piedāvā emocionālu hitu ”Ai, kā grauž” un stilīgu video

Pašmāju dziedātājs “Mo Aspen” izdevis savu jaunāko singlu “Ai, kā grauž” kopā ar videoklipu, kas tapis saulainajā Rīgas ainavā pie Daugavas.

Dziesma “Ai, kā grauž” ir par tumšu brīdi, kurā Tev pajautā “Kā Tu jūties” un pēkšņi Tu saproti, ka Tu nespēj sakopot domas, lai uz to atbildētu. Ir konstanta nomāktība, kuru Tu nespēj noformulēt, un tās iespaidā domas ir haosā, un garastāvokļu maiņa traucē katru dienu. Pastāv optimisms, ka šī situācija mainīsies, taču skaidra veida, kā no tās iziet – nav. Par dziesmu stāsta Mo Aspen.

Līdz gadu mijai dziedātājs izdos vairākus videoklipus un dziesmas, singlu sērijas, latviešu un angļu valodās, kuras 2021.gada ievadā veidos vairākus emocionālus albumus. Pie dziesmām cītīgi strādāts, kopš Mo Aspen pēdējā albuma “Magical Things”, kurš tika izdots 2017.gadā.

Dziesmu ierakstījis, producējis un komponējis Mo Aspen jeb Modris Apse. Videoklipu palīdzējis filmēt Mārcis Dimants, montāžu un pēcapstrādi uzņēmies Modris Apse.

Singlu “Ai, kā grauž”, kā arī pārējos dziedātāja ierakstus iespējams bez maksas lejupielādēt grupas Bandcamp profilā. Straumēt Youtube, Spotify, Itunes u.c. Sekot dziedātāja aktivitātēm – Facebook portālā.

Foto & video: publicitātes

TOP Komentāri

avatar