Grupa CanZone svin 10 gadus un aicina uz koncertiem

Grupa „CanZone” rada un izpilda mūziku, kas ir roka, popa un folka sajaukums, popularizējot pašizveidoto skārdroka stilu. Grupas dalībnieki lepojas ar elektriskās ģitāras un akordeona episku sintēzi, kā arī ievērības cienīgu vokālistes dziedāšanas manieri, kas bieži papildinās ar emocionālām performancēm. „Canzone” itāliski nozīmē „dziesma”, bet rokgrupa „CanZone” dibināta 2009. gadā Grīziņkalna apkaimē, Rīgā. Līdz šim sniegti vairāk nekā 150 koncerti. “CanZone” apvienojušies 5 entuziastiski mūziķi: Dagnija Millere-Balandīna, Raivo Millers, Rolands Zelčs, Artūrs Slaviks un Oskars Krūklis. Kopš pagājušā gada grupai pievienojies arī ģitārists Raitis Balandīns. 2018. gadā izdots debijas albums ar nosaukumu “High Time” (izdevēji – “Lauska”).

Maijā grupa “CanZone” kopā ar rokgrupu “Mark In Red”sniegs kopīgus koncertus. Pirmais koncerts notiks 11.maijā Valmierā – Tautas Harmonijas centrā, savukārt otrais Jelgavā – Melno Cepurīšu balerijā.

Mark In Red (ex Moontalk) ir rokmūzikas grupa, kuru nodibinājis Modris Skaistkalns (komponists, mūzikas producents un vokālists). Žanrs: alternative rock, modern rock. 2015. gada pavasarī grupa izdeva savu pirmo 6-dziesmu EP un pirmo video klipu dziesmai “I Hope I Blow Your Mind”. No 2015. gada līdz 2018. gadam Moontalk sniedza vairākus koncertus dažādās Latvijas vietās, tai skaitā piedalījās mūzikas festivālos “Positivus”, “SummerSound”, “Studentu Paradīze”, “Rock Up”. Tika sniegti vairāki elektriski un akustiski koncerti klubos, bāros un kafejnīcās. 2017. gads apstiprina pagrieziena punktu roka virzienā. 2018. gadā grupa strādāja pie jauna materiāla, kuru plānots izdot albuma formātā 2019. gada rudenī. Šī gada sākumā tiek nomainīts nosaukums no Moontalk uz Mark In Red, piešķirot vairāk enerģijas un dinamikas grupas darbībā. Grupas sastāvs: Modris Skaistkalns, Krišs Kāpostiņš, Armands Pauls, Raitis Balandīns.

Foto: publicitātes

Video: Inga Nestere un Ģirts Spēlmanis

TOP Komentāri

avatar