Ģimenes aicinātas uz sportiskām aktivitātēm dažādās Rīgas apkaimēs

Rīgas domes Labklājības departaments augustā aicina apmeklēt bezmaksas treniņus “Sporta dienas ģimenēm”, ko organizē veselības un fitnesa studija „VingroSev.lv”.

“Sporta dienas ģimenēm” bezmaksas treniņi Rīgā norisināsies:

* 11. augustā no plkst. 16:30 līdz 19:30 Ēbelmuižas parkā,

* 14. augustā no plkst. 9:30 līdz 12:30 Esplanādē,

* 21. augustā no plkst. 9:30 līdz 12:30 Nordeķu parkā,

* 25. augustā no plkst. 16:30 līdz 19:30 Ziedoņdārzā,

* 28. augustā no plkst. 9:30 līdz 12:30 Mežaparkā.

Dalībniekiem iepriekš nepieciešams reģistrēties bezmaksas treniņam, rakstot pieteikumu uz “VingroSev.lv” administrāciju info@vingrosev.lv vai zvanot uz administrācijas telefona numuru 27766371. Ja dalībnieks ierodas uz pasākumu bez iepriekšējās reģistrēšanās, tad viņš drīkst piedalīties, ja “stacijās” vēl ir atlikušas brīvas vietas.

Ārtelpu bezmaksas treniņi notiks dažādās vietās Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā un tajos aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem, neatkarīgi no ģimenes locekļu vecuma un fiziskās sagatavotības. Bezmaksas treniņu saturs ir izstrādāts tā, lai tas radītu interesi dažāda vecuma un interešu grupu dalībnieku vidū. Plānotās aktivitātes iever sevī gan dažādas sportiskās stafetes ar laika fiksēšanu, tādējādi veicinot sacensības garu un azartu, gan tādas aktivitātes, kas veicina sadarbību un saliedētību ģimenes locekļu vidū, kā arī būs iespējams piedalīties dažādās prāta spēlēs.

Dažādie uzdevumi raisīs ne tikai pozitīvas emocijas, bet arī veicinās priekšstatu par to, kā fiziskās aktivitātes dažādos veidos iekļaut savā ikdienā, vecākiem pavadot laiku kopā ar bērniem. Paši aktīvākie dalībnieki tiks arī pie organizētāju sarūpētajām balvām.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, bezmaksas treniņos reizē varēs piedalīties līdz 20 personām, bet kopumā katrā bezmaksas treniņu norisē rīkotāji gaidīs ap 100 apmeklētāju. Bezmaksas treniņi tiks organizēti dažādās aktivitāšu “stacijās”, lai treniņu norises laikā nodrošinātu apmeklētāju plūsmas kontroli un epidemioloģiskās prasības.

Par citiem plānoto bezmaksas treniņu laikiem un to aktuālāko informāciju aicinām meklēt mājaslapās www.veseligsridzinieks.lv un www.vingrosev.lv, kā arī “Veselīgs rīdzinieks veselā Rīgā” un “VingroSev.lv” sociālo tīklu profilos! Bezmaksas treniņi tiek finansēti Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros.

TOP Komentāri

avatar