Denijs Grieze velta dziesmu visām savus bērnus mīlošajām mammām

Dziedātājs un dziesmu autors Denijs Grieze, kurš līdz šim pazīstams ar hitiem “Tā kā tu” un “Pēc saules rieta”, publicē jaunu dziesmu – “Mammai rūp”, kura veltīta vecāku rūpēm un mīlestību pret saviem bērniem. Dziesmas ideja radusies pēc pasākumiem, kuros Denijs kopā ar savu skatuves kolēģi Nikolaju Puzikovu viesojušies skolās, lai kopīgi pārrunātu problēmas, kas saistītas ar narkotisko vielu ietekmi un atkarībām.

Dziesmas ierakstā piedalījusies iespaidīga komanda – producents Artūrs Palkevičs, dziesmas stīgu partiju aranžētājs Reinis Grīnhofs, kurš iespēlējis arī klavieres un perkusijas, studijas producents Krišs Veismanis, vokālo partiju studijas producents Rodions Gordins un skaņdarba gala skaņa miksa veidotājs Jānis Kalve. Ierakstā piedalījās arī stīgu kvartets Reiņa Grīnhofa vadībā –  Aleksejs Bahirs, Margarita Ogibalova, Elina Andrianova-Bahira, Irina Vilegžaņina.

Dziesmas video veidojusi kompānija Dween Productions. Dziesmu izdod “Izdevniecība MicRec”, ar kuru kopīgi Denijs strādā pie sava debijas albuma.

Denijs par dziesmu saka: “Dziesma “Mammai rūp” ir par vecāku rūpēm un mīlestību pret bērnu. Mēs, bērni, pārāk bieži nenovērtējam un pārāk reti aizdomājamies par to, cik ļoti mūsu vecākiem sāp mūsu dažkārt neapdomīgie izteicieni, un darbības, kuras ir pretrunā vecāku labajai gribai. Bet, lai arī kāds tu arī būtu, lai kādas muļķības tu nedarītu – , atceries, ka mammai rūp viss, ko tu dari un saki.”

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar