Ar vērienīgu pasākumu t/c Galerija Centrs atklāta garšu un notikumu telpa BURZMA

Ar vērienīgu atklāšanas pasākumu apmeklētājiem durvis vērusi BURZMA – garšu un notikumu telpa, kas atrodas t/c “Galerija Centrs” 4. stāvā. Tā vienuviet pulcē vairāk nekā 10 autentiskas un mūsdienīgas kafejnīcas, restorānus un bāru, kas viesus gaida unikālā vidē ar vienotu interjera dizainu un viesmīlības konceptu.

Garšu un notikumu telpas atklāšanas dienā apmeklētājiem tika sarūpētas vairākas aktivitātes un pārsteigumi. Pasākuma laikā uzstājās grupa Citi Zēni, savukārt pasākuma norises laikā par muzikālo pavadījumu rūpējās DJ Aspirins, DJ Linda Samsonova un perkusiju pavēlnieks Oskars Deko. Atklāšanas pasākumā kā vieni no pirmajiem gardas uzkodas un dzirkstošus dzērienus baudīja arī vairākas sabiedrībā zināmas personas, tostarp multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis jeb Kašers, ēdienu stiliste un recepšu autore Linda Vilmansone, TV personība Roberto Meloni, pasākumu vadītājs Valdis Melderis un citi.

BURZMA zīmola līdzautors Arvis Zēmanis norādīja, ka uz atklāšanas pasākumu ieradās pat vairāk nekā 500 viesu. Viņiem pirmajiem bija iespēja pieredzēt autentisku un daudzveidīgu atmosfēru, aizraujošu interjeru, kā arī baudīt lieliskas ēdienu un dzērienu kombinācijas.

“Šī garšu un notikumu telpa tika radīta ar izteiktu komūnas un piederības sajūtu mūsdienīgiem gardēžiem. BURZMA piedāvā labākās ēdienu, dzērienu un notikumu pieredzes, tostarp līdz detaļām attīstītu konceptu, viesmīlību un kvalitāti,” skaidro Zēmanis.

Daloties sajūtās par garšu un notikumu telpas pirmo apmeklējumu, TV žurnāliste Rūta Dvinska norāda, ka BURZMA ir lielisks papildinājums galvaspilsētas baudu buķetē. “BURZMA ir vieta visām gaumēm un garšu kārpiņām. Draugu kompānijā nu varēs iztikt bez garām diskusijām par to, kurp doties maltītē, jo BURZMĀ viss ir vienuviet,” norāda Dvinska.  Garšu un notikumu telpu un lielisko skatu uz Vecrīgas jumtiem atzinīgi novērtējis arī multimākslinieks Kašers. “Patīkams dizains, izcila virtuves dažādība, mājīgums un telpa, kurā uz mirkli atslēgties un ļauties garšas piedzīvojumiem,” atklāj Kašers.

Vairāk nekā 1500 kvadrātmetru platībā, t/c Galerija Centrs 4. stāvā BURZMA apmeklētājiem ir pieejamas divas zonas – Grab&Go un Rest&Taste. Tajās iespējams baudīt Meksikas virtuvi no L-Taco, Gruzīnu virtuvi no Hačapuri un Āzijas virtuzvi no Ginger. Papildu tam, bistro maltītes nodrošinās Boom Cafe, malkas krāsnī ceptas picas gatavos Vīnkalni, pelmeņus un pankūkas būs iespējams iegādāties no Zeest, par izsmalcinātiem suši rūpēsies DERBRUDER, savukārt Holy Sip piedāvās atspirdzinošus kokteiļus un uzkodas.

Garšu un notikumu telpas BURZMA konceptu un zīmolu radījuši Kirson Design Group, vienā komandā apvienojot vadošos bāru un restorānu konsultantus, viesmīlības ekspertus un dizainerus. Šo projektu īstenoja nekustamo īpašumu fonds Baltic Horizon Fund, savukārt unikālo konceptu izstrādāja un pārvalda nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un konsultāciju uzņēmums CBRE Baltics.

Foto: Kristiāns Puķītis

TOP Komentāri

avatar