Ar vasarīgu kokteiļu meistarklasi aizvadīta “Country Bauska” festivāla ieskandināšana

Kamēr līdz lielākajam kantrīfestivālam Baltijā “Country Bauska Festival 2019” atlikusi tikai viena nedēļa, Rīgā, piedaloties organizatoriem un mūziķiem, jautrā atmosfērā aizvadīts festivāla ieskandināšanas pasākums. Tajā piedalījās festivāla producenti: Uldis Ozoliņš un mūziķis Mārtiņš Jātnieks, kas festivālā kāps uz skatuves arī ar savu pavadošo grupu. Par viesiem ieskandināšanas pasākumā, demonstrējot četru unikālu un īpaši festivālam radītu kokteiļu pagatavošanu, parūpējās bārmenis Inguss Reizenbergs. 

Pasākumā piedalījās arī mūziķi, kas uz skatuves kāps šī gada “Country Bauska” festivālā:  “X Faktora” finālistes, meiteņu vokālā grupa “Carnelian”, “The Rolltones” solists Atis Zviedris, mūziķis Rihards Bērziņš, kā arī grupas “Eddie Dove band” dalībnieki. 

“Country Bauska” festivāls Bauskas Pilskalna estrādē šī gada 12. un 13. jūlijā izskanēs jau 21. reizi pēc kārtas. Festivāla apmeklētājus priecēs gan ārvalstu viesi, gan pašmāju mūziķi. Viesošanos Bauskā savā pasaules turnejā iekļāvis leģendārais ģitārists Alberts Lī un Nīderlandes grupa “Cousin Hatfield”, kas ir vieni no retajiem Eiropā, kas izpilda mūziku western swing stilā. Šī gada festivāla kopējais mērķis ir atklāt kantrīmūzikas žanra daudzveidību un popularitāti pasaulē, iepazīstinot ar to festivāla apmeklētājus.

Uz festivāla lielās skatuves uzstāsies arī Igaunijas grupa “Chick N Band”, vācu “Big S”, kā arī virkne pašmāju mūziķu: “Latvian Blues Band “, “Carnelian & Bekars Band”, “Sestā Jūdze”, “Dakota”, “The Rolltones” un “Martins Jatnieks Band”.

Savukārt, paralēli uz festivāla mazās skatuves uzstāsies: “Eddie Dove Band”, “Hank Williams Tribute” no Lietuvas, “Bekars”, Aivars Birzmalis un Jānis Misiņš, “Zelta kniede”, “Mustangs”, “CountrySide”. Tāpat, abu festivāla dienu garumā paredzēti līnijdeju priekšnesumi. 

Foto: Gints Ivuškāns

TOP Komentāri

avatar