3 gadīgas meitenes tēvs alkohola reibumā publiski atkailinās

Ceturtdien, 4. augustā, neilgi pirms 20.00 vakarā Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kādas aculiecinieces, kura skaidroja, ka Bolderājā vīrietis stiprā alkohola reibumā ar 3 gadīgu meitu sēž sabiedriskā transporta pieturvietā. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Kurzemes pārvaldes patruļa.

Ierodoties norādītajā adresē, policijas darbiniekus sagaidīja vairāki aculiecinieki. Vīrietis atzina, ka šodien esot lietojis alkoholiskos dzērienus. Mēģinot piecelties kājās, pārkāpējs alkohola reibuma dēļ nespēja nostāvēt un atkal apsēdās.

Pārkāpējam bija grūtības atcerēties personas datus, arī meitas datus esot aizmirsis. Tomēr likumsargi no meitenes noskaidroja viņas vārdu un uzvārdu. Tāpat izdevās iegūt informāciju par bērna māti.

Notikuma vietā vīrietis atteicās veikt alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā un sāka lamāties bērna klātbūtnē ar cieņas aizskarošiem vārdiem, kā arī vēlāk publiski novilka bikses, tādējādi atkailinoties visu garāmgājēju priekšā.

Tika pieņemts lēmums vīrieti nogādāt Tvaika ielā ekspertīzes veikšanai, kur viņam konstatēja alkohola reibumu. Savukārt 3 gadīgā meitene nogādāta pie mātes, kura kārtības sargus un meitu sagaidīja deklarētās dzīvesvietas adresē.

Pret bērna tēvu tika uzsākti divi administratīvā pārkāpuma procesi – par nespēju pilnvērtīgi pildīt vecāku pienākumus un par sīko huligānismu.

*Attēls no notikuma vietas

TOP Komentāri

avatar