L.V. un NeParasts Bars jaunais singls “Brieži dejo”

ziesmas mūzikas un teksta autors Lauris Valters atzīst, ka dziesma ir par brīžiem, kuros vajag ļauties smiekliem, jautrībai un arī gaišām un vieglām svinībām. Tā, lai dvēsele dzied un brieži dejo. Tieši tā arī tapusi pati dziesma “Brieži dejo“. “Dziesmas stāsts aizsākās 2012.gadā, kad viesojos sava drauga Valtera 9.dzimšanas dienas svinībās. Viena no viņam atnestajām dāvanām bija brieža figūriņa, kurai mazliet vēlāk pazuda viena no kājām. Pa svinību laiku pats Valters uzmeistaroja jaunu kāju un man savukārt radās ideja par dziesmu,” stāsta L.Valters.

2014.gads mūziķim, bijušajam grupas “ēnas” solistam Laurim Valteram iesācies ar vairākiem priecīgiem notikumiem. Neskaitot jaunās dziesmas izdošanu, ar dziesmu “Vieglums neaprakstāms” L.Valters un mūziķu apvienība “NeParasts bars” startēja konkursā “Muzikālā banka” un, kā pirms pāris nedēļām konkursa finālā Ventspilī noskaidrojās, dziesma kļuva par 2013.gada astoto vērtīgāko dziesmu.

Dziesma “Brieži dejo” ierakstīta “Sound Divison Studio” Rīgā, dziesmas skaņu režisors ir DJ Rudd, savukārt skaņas pēcapstrāde veikta Francijā – “Cave Studio”.

Dziesmas ierakstā piedalījās: Lauris Valters (balss) ; Kate Pāvula (balss) ; Uldis Veigurs (saksofons; balss) ; Mārtiņš Miļevskis (sitamie instrumenti) ; Jānis Olekšs (bass) ; Jānis Bērziņš (elektriskā ģitāra).

Savukārt dziesmas “Brieži dejo” video klipa režijas un horeogrāfija autore ir Eva Kronberga; ideja, montāža: Elīna Riekstiņa; operators, montāža: Jānis Rubenis; Uldis Greters, aktieri : Kārlis Derums; dejotāji: Anete Tambaka, Maija Tjurjapina, Jānis Putniņš; grims: Sintija Kraveca; tērpi no zīmola “Vegii”.

Dziesmas un video klipa “Brieži dejo” prezentācija notiks 2014.gada 6.februārī plkst.19:00 Rīgā, kafejnīcā “Matērija”, Mūkusalas ielā 17.

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši