Pie skatītājiem dosies muzikāla izrāde visai ģimenei «Grinča Ziemassvētki»

Sākot ar 1.decembri, arī šoziem bērnus visā Latvijā priecēs krāšņa, muzikāla svētku pasaka visai ģimenei – «Grinča Ziemassvētki». Galvenajā lomā – šarmantais aktieris Māris Bezmers. 

Šī būs visiem zināmā pasaka par nejauko Grinču, kurš ienīda Ziemassvētkus tikai tāpēc, ka bērnībā pret viņu bija izturējušies slikti. Taču Ziemassvētki ir brīnumu laiks, un ar mazās meitenītes Sindijas palīdzību Grinčs atgūst ticību labajam, cilvēkiem un arī Ziemassvētkiem. 

«Grinčs nav ļauns; par tādu viņu padarīja sabiedrība, un viņš tam noticēja. Patiesībā Grinčs ir tāda pati cilvēcīga būtne, kas alkst pēc draudzības, un svētki ir īstākais laiks, kad to saņemt,» saka Grinča lomas atveidotājs – aktieris Māris Bezmers. «Izrāde ir par to, ka labais vienmēr uzvarēs, vajag tikai tam ticēt. Šobrīd pasaulē arī ir daudz negāciju un drūmu domu, bet, ja mēs paši sevī atradīsim to gaišo pusi, kam ticēt un palīdzēsim cits citam gan fiziski, gan morāli, gan emocionāli, mēs varam mainīt gan savu vidi, gan arī kopējo pasauli. Šī ir jautra pasaka visai ģimenei, kas pēc tam vēl ilgi atstāj pozitīvas emocijas.» 

Savukārt izrādes režisors Imants Strads piebilst: «Labākā dāvana Ziemassvētkos ir bērnu kopīgie smiekli ar vecākiem, tāpēc radīsim svētku noskaņu visi kopā muzikālajā izrādē ģimenei «Grinča Ziemassvētki»!»

Šī būs sirsnīga un muzikāla pasaka divās daļās, kurā netrūks jautrības un piedzīvojumu. Izrādes režisors – Imants Strads, galvenajā lomā – Māris Bezmers. Lomās: Marģers Eglinskis vai Ģirts Liuziniks, Meinards Liepinš, Madars Zvagulis, Agnese Kalniņa, Terēze Lasmane, Esmeralda Aizupiete, Madars Zvagulis un Ivars Šterns.

Izrādi «Grinča Ziemassvētki» varēs noskatīties:

1.decembrī plkst.19 Jēkabpilī, Krustpils Kultūras centrā

2.decembrī plkst.16 Gulbenes novada Kultūras centrā

7.decembrī plkst.19 Rīgā, VEF Kultūras pilī

8.decembrī plkst.19 Lielvārdes Kultūras namā

9.decembrī plkst.16 Madonas Kultūras namā

10.decembrī plkst.12 Baložu Kultūras namā

15.decembrī plkst.19 Jūrmalas Kultūras centrā

16.decembrī plkst.16 Alūksnes Kultūras centrā

17.decembrī plkst.16 Talsu Tautas namā

20.decembrī plkst.19 Slampes Kultūras pilī

21.decembrī plkst.19 Aizkraukles Kultūras centrā

25.decembrī plkst.14 Mārupes Kultūras namā

26.decembrī plkst.16 Līvānu novada Kultūras centrā

27.decembrī plkst.19 Saulkrastu novada Zvejniekciema Kultūras namā

28.decembrī plkst.19 Kuldīgas Kultūras centrā

29.decembrī plkst.19 Limbažu Kultūras namā

2024.gada 6.janvārī plkst.12 Ogres Kultūras centrā

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar