“ZZ Dats” Ukrainai ziedojis industriālo dīzeļģeneratoru

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums SIA “ZZ Dats” Ukrainai ziedojis industriālo dīzeļģeneratoru, ko pēc vajadzības var izmantot gan telpās, gan āra apstākļos. Piemēram, tas spēj ražot elektrību jebkuram objektam, kam nepieciešama 10 kw jauda – bērnudārzam, bērnunamam, vai, piemēram, sabiedriskajai ēkai nodrošināt apkures sistēmas pamatfunkcijas. Rīgā ražotā dīzeļgeneratora darbināšanai jāizmanto dīzeļdegviela, ģenerators savas funkcijas pilnvērtīgi var veikt āra gaisa temperatūrai svārstoties līdz pat – 30 °C aukstumam vai  + 30 °C karstumam.

“Ukrainai šajā laikā ir ļoti daudz nepieciešamību, tomēr jaudīgais dīzeļģenerators palīdzēs bez strāvas pārtraukuma ražot siltumu, gaismu sabiedriskā ēkā, tā uzreiz palīdzot daudz vairāk cilvēkiem. Izvēloties atbalsta veidu, bija svarīgs arī mūsu moto ikdienā – kopīgi celt Latvijas ekonomiku, tādēļ dīzeļģeneratoru izvēlējāmies iegādāties no vietējā ražotāja “Rīgas Dīzelis DG”. Izvērtējām prioritātes, un tieši dažādas jaudas ģeneratori karadarbībā cietušajai Ukrainai pašreiz ir ļoti nepieciešami aizvadītajos mēnešos mērķtiecīgi iznīcinātās infrastruktūras dēļ. Jāsaka arī paldies mūsu darbiniekiem, kuri atbalstīja ideju – gada nogales svētku kopīgajam pasākumam paredzētos līdzekļus ziedot Ukrainai!” gandarīts SIA “ZZ Dats” direktors Edžus Žeiris.

“Mēs visiem cenšamies palīdzēt, cik vien varam! Pēc ģeneratoru nosūtīšanas uz Ukrainu, varam palīdzēt arī tālāk ar vēlāk papildus vajadzīgo, jo “Rīgas Dīzelis DG” jau daudzus gadus Ukrainā pārdod savu produkciju – mums tur ir savi pārstāvji. Viņi var palīdzēt ar ģeneratoru ikgadējo tehnisko apkopi. “Rīgas Dīzelis DG” kopš karadarbības sākuma Ukrainā ar Ziedo.lv starpniecību un finansējumu nosūtījis ap 22 dažādas jaudas iekārtas, kuras tika saražotas no noliktavā esošiem dzinējiem un citiem komplektējošiem elementiem maksimāli īsos termiņos, iespēju robežās reorgnonizējot, atliekot un pabīdot uz vēlāku laiku citus pasūtījumus,” apstiprina uzņēmuma attīstības direktors Edgars Dzenis: “Šos pasūtījumus, lai maksimāli palīdzētu Ukrainai, uzņēmums izpilda zem pašizmaksas. “Rīgas Dīzelis DG” ģeneratori ir pazīstami visā pasaulē, vajadzīgās detaļas pamatā tiek iepirktas Eiropas Savienības valstīs un izgatavotas ražotnē Rīgā – tie savā darbā ir uzticami un kalpo ilgi.”

ZZ Dats ir 100% Latvijas uzņēmums, kas dibināts 1995. gadā, un kopš darbības sākuma tā galvenie darbības virzieni ir Vienotā pašvaldības sistēma, mākoņskaitļošana un oriģinālprogrammatūras izstrāde, ieviešana un uzturēšana, sniedzot pakalpojumus Latvijas pašvaldībām, valsts iestādēm un komercuzņēmumiem.

ZZ Dats aktīvi darbojas tīmekļa risinājumu un elektronisko pakalpojumu izpētes un izstrādes jomā, īpašu uzmanību veltot biznesa procesu elektronizācijai, sistēmu drošībai, kvalitātei un lietotāju apmierinātībai.

Vizuālais materiāls: publicitātes

TOP Komentāri

avatar