Ventspils slimnīcā sagaidīts šī gada 500.bērniņš – meitenīte Enija Jete

Trešdienas, 28.decembra, vakarā Ventspils slimnīcā sagaidīts šī gada 500.bērniņš – meitenīte Enija Jete! Mazā Enija Jete ir otrais bērniņš ģimenei no Talsiem – mājās ar nepacietību gaida brālītis, kurš pirms pieciem gadiem arī dzimis Ventspils Dzemdību nodaļā! Enijai Jetei, kura mazliet pasteidzās, acīmredzot vēloties piedzimt vēl šogad, satikties ar savu māmiņu palīdzēja Dr. Sergejs Gurjanovs un vecmāte Diāna Zaļepska! Māmiņu un mazulīti devās sveikt slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, vēlot jaunajai ģimenei stipru veselību. 

Šīgada 500. bērniņa māmiņa sirsnīgi pateicās Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļas speciālistiem par profesionalitāti un rūpēm, uzsverot, ka ir priecīga, ka māsiņas dzemdības pieņēma tā pati komanda, ar ko viņa jau bija tikusies pirms pieciem gadiem, kad piedzima mazās Enijas Jetes brālis.

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu. Pērn Ventspils slimnīcu kā savu dzemdību vietu izvēlējušās māmiņas no Ventspils un novada, kā arī no Kuldīgas, Talsiem, Liepājas, Rīgas, Jūrmalas, Valmieras un citiem reģioniem. Jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti.

Ventspils slimnīca nodrošina gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības, kuras pieņem kvalificēti ārsti un vecmātes, kā arī aprūpei pieejams mūsdienīgs aprīkojums. Topošās māmiņas Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā sagaida modernas, labiekārtotas palātas ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātas ar divguļamām gultām un citām ērtībām. Šogad paplašinātas arī Dzemdību zāles, lai dzemdību laikā brīvi justos gan māmiņa, gan speciālisti, kuri visa procesa laikā aprūpē māmiņu un mazuli. Māmiņu atbalstīt tagad būs ērtāk arī partnerim, kurš piedalās ģimenes dzemdībās.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar