Vairāk nekā 4 053 izglītības iestāžu darbinieki saņēmuši vakcīnu pret Covid-19

Šīs nedēļas sākumā vakcinācijai tika atvērta jauna prioritārā grupa – pirmsskolas, speciālās izglītības iestāžu un 1.-6. klašu pedagogi un darbinieki, kuri, veicot darba pienākumus, nonāk ciešā saskarē ar bērniem, kā arī pedagogi, kuri atsāk darbu klātienē. Kopš pirmdienas, 12.aprīļa, šajā prioritārajā grupā kopā vakcinēti 4 053 iedzīvotāji.

Nedēļas sākumā vairāk nekā 5 500 izglītības iestāžu darbinieku saņēma informāciju īsziņas un/vai e-pastu par ārstniecības iestādi, kas nodrošinās viņu vakcināciju. Šo informāciju saņēma tie izglītības iestāžu darbinieki, kuri bija pieteikušies vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989. Šajā un nākošā nedēļā turpinās šo iedzīvotāju vakcinācija.

Šobrīd izglītības iestāžu darbinieku grupā vakcinēti gandrīz 8% no kopā vairāk nekā 52 300 darbiniekiem, ko Izglītības un zinātnes ministrija norādījusi kā prioritāri vakcinējamos izglītības iestāžu darbiniekus attiecīgajā prioritārajā grupā. 

Lai turpinātu raitu šīs iedzīvotāju grupas vakcināciju, visi izglītības iestāžu darbinieki tiek aicināti nekavēties un pieteikties manavakcina.lv vai pa tālruni 8989. Pieteikšanās nodrošinās iespēju jau tuvākajā laikā saņemt savu Covid-19 vakcīnu.

Kopumā Latvijā vakcinācijai pret Covid-19 izmantotas 206 418 vakcīnu devas, pirmo vakcīnas devu saņēmuši 178 501 iedzīvotāju, no tiem arī otro saņēmuši 27 917 iedzīvotāji, nodrošinot maksimālu imunitāti, lai pasargātu iedzīvotājus no smagas saslimšanas Covid-19 inficēšanās gadījumā. Turpinās visus atvērto prioritāro grupu vakcinācija.

Foto: canva.com

TOP Komentāri

avatar