Šova ”Balss maskā” detektīvi atmin Sama noslēpumu

17. marta vakarā kanāla TV3 turpinājās lielākās paslēpes Latvijā. Muzikālā šova “Balss maskā” skatītājiem bija iespēja vēl tuvāk iepazīt piecus noslēpumainā šova dalībniekus – Lapsu, Burvi, Samu, Slaimu un Sirdi, kuri izpildīja savas mīļākās ballīšu dziesmas. Šajā vakarā šova detektīvi atmaskoja dziļo ūdeņu pārstāvi Samu, zem kura maskas bija paslēpies improvizators, jokplēsis un raidījumu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens.

Vakara noslēgumā, uz izbalsošanas strīpas nonākot Princesei un Samam, šova detektīvi lēma, ka šovakar tiks atmaskots Sams. Viņš izpildīja grupas “Wheatus” dziesmu “Teenage Dirtbag”, kas ne vienu vien detektīvu aizveda nostalģiskā ceļojumā uz viņu jaunības dienu ballītēm. Jau no pirmās iepazīšanās ar Samu vairāki detektīvi bija pārliecināti, ka zem tā maskas ir paslēpies Kozmens, pie šāda lēmuma šajā vakarā palika Samanta Tīna un Mārtiņš Spuris. Krivenchy bija pārliecināts, ka zem maskas slēpjas mūziķis Miks Dukurs, bet Baiba Sipeniece-Gavare minēja, ka zem Sama maskas paslēpusies mūziķe Katrīna Dimanta.

Skatot pavedienos paslēpto informāciju, noskaidrojām, ka savos sociālajos tīklos Kozmens neslēpj – Latvijā uzskata sevi par C klases slavenību. Dimanti top zem spiediena, savukārt Kozmens jau gadiem darbojas improvizācijas teātrī “Spiediens”. Nevienam nav arī noslēpums, ka Kozmena saknes meklējamas Latgalē, kur plīvo zili balts karogs. Varbūt zobens uz skatuves jau lika to noprast, taču Kozmens ir arī liels vēstures entuziasts.

Pēc maskas noņemšanas Kozmens neslēpa, ka detektīvi ir sačakarējuši šovu, jo viņam bijis vēl tik daudz interesanta, ko rādīt viņiem un skatītājiem. Jautāts, kā dalību šovā slēpis no saviem brāļiem, ar kuriem viņam tieši šova filmēšanas dienās bija ieplānotas kopīgas sapulces, Kozmens atklāj, ka teicis viņiem, ka dodas uz labdarības pasākumiem.

Šajā vakarā uz skatuves kāpa arī īpašais viesis, kas bija paslēpies zem pagājuša gada uzvarētāja maskas – Laimes lāča. Zem šīs maskas bija paslēpies grupas “Sudden Lights” līderis Andrejs Reinis Zitmanis. Visi detektīvi bija pārliecināti, ka zem maskas paslēpusies daiļā dzimuma pārstāve un bija manāmi pārsteigti pēc maskas noņemšanas.

Šī pavasara lielais jautājums – kas slēpjas zem maskām – joprojām ir aktuāls! Skaties šovu “Balss maskā” jau pēc nedēļas, kad piecas maskas – Kokteilis, Planēta, Papagailis, Bebrs un Princese turpinās slēpties, bet visa Latvija turpinās minēt, kas slēpjas zem maskām.

Attēls: publicitātes

TOP Komentāri

avatar