Seši veidi, kā rūpēties par savu veselību un izturību katru dienu

Rudens rit pilnā sparā, un sociālie kalendāri piepildās, taču nedrīkst aizmirst, ka reizēm ir jāapstājas un jānovērtē, cik labi esam par sevi parūpējušies. Skola ir atsākusies, atvaļinājumu laiks aiz muguras, kā arī pēc mēnešiem ilga darba no mājām, daudzi darbi atgriežas klātienē – tas ir ļoti daudz ikvienam, un ir viegli aizmirst apstāties, lai novērtētu savu veselību.

Par laimi, ja jums ir Garmin fitnesa pulkstenis, jums ir pieejams visaptverošs ieskats par to, kā jums iet jebkurā brīdī, tikai paskatoties uz plaukstas locītavu. Šeit ir tikai daži no mūsu iecienītākajiem veidiem, kā praktizēt sevis mīlēšanu ar Garmin.

1.Neaizmirsti par ūdeni!

Jūs to dzirdat visu laiku, un mēs to pateiksim atkal: dzeriet savu ūdeni. Nē tiešām. Dzeriet. Savu. Ūdeni. Jūsu ķermenim ir nepieciešams šķidrums daudzu iemeslu dēļ, tostarp normālas temperatūras uzturēšanai, gremošanas veicināšanai, audu un locītavu aizsardzībai un garastāvokļa regulēšanai. Tāpēc dzeriet ūdeni.

Lai palīdzētu noturēties uz pareizā ceļa, lejupielādējiet Garmin ūdens izsekošanas logrīku savā saderīgajā viedpulkstenī. Tas reģistrēts ikdienas ūdens patēriņu un sūtīs atgādinājumus, lai nodrošinātu, ka līdz dienas beigām esat sasniedzis uzstādīto mērķi.

2. Vērojiet savu stresa līmeni.

Vairāki Garmin pulksteņi ļauj reāllaikā skatīt pašreizējo stresa līmeni skalā no 1 līdz 100. Saderīgās Garmin ierīces izmanto sirdsdarbības datus, lai izmērītu intervālu starp katru jūsu sirdspukstu. Šo laika ilgumu regulē jūsu veģetatīvā nervu sistēma. Mazāka sirdspukstu mainība norāda uz augstāku stresa līmeni, un lielāka mainība norāda uz zemāku stresa līmeni. Forši, vai ne? Stresa rādītājs 0–25 norāda, ka jūsu ķermenis atrodas atpūtas stāvoklī (attēlots zilā krāsā); 26-50 norāda uz zemu stresu (gaiši oranža); 51-75 norāda uz vidēju stresu (tumšāka oranža); un 76-100 ir augsts stress (sarkans).

3. Veltiet laiku elpošanai.

Ja jūsu stresa līmenis tuvojas sarkanajai krāsai, tas varētu norādīt uz vispiemērotāko laiku, lai iepauzētu un atvilktu elpu. Atsevišķos Garmin viedpulksteņos ir iebūvēta elpošanas aktivitāte, kas palīdzēs jums veikt apzinātus un nomierinošus elpošanas vingrinājumus, kad jums būs nepieciešama neliela palīdzība. Elpošanas laikā pulkstenis izsekos jūsu stresa un elpošanas līmeni, lai palīdzētu jums nomierināties un labāk saprast, cik labi darbojas jūsu elpošanas metodes. Ja jūsu stresa līmenis ir augsts, pulkstenis var nosūtīt jums atgādinājumu par atpūtu, kas liks jums paņemt taimautu un pabeigt elpošanas aktivitāti.

4. Atpūtieties!

Mēs visi esam tur bijuši — nepietiekami izgulēšanās nākamajā dienā var pārvērst jūs par zombiju, un tas noteikti nenāk par labu jūsu fiziskajai vai garīgajai veselībai. Pietiekams miegs ne tikai palīdz jums palikt modram, bet arī ir ļoti svarīgi jūsu imūnsistēmai. Un tomēr, daudzi pieaugušie pastāvīgi nesaņem vajadzīgo miega daudzumu. Ievadiet Garmin miega rādītāju. Garmin miega izsekošana novērš minējumus, analizējot jūsu ķermeņa miega modeļus. Saderīgi pulksteņi ar uzlabotu miega izsekošanu var noteikt, kad jūs aizmiegat, kad pamostaties, un kad jūsu ķermenis pāriet dažādos miega posmos. No rīta jūs saņemsiet miega rādītāju skalā no 0 līdz 100, kas apkopo jūsu gulēšanas laiku, miega kvalitāti un to, cik labi jūsu ķermenis spēja atgūties no iepriekšējās dienas. Jūs pat iegūsit personalizētu ieskatu, kas ļaus jums uzzināt, ko esat paveicis labi vai ko varat darīt visas dienas garumā, lai uzlabotu izredzes uz labāku miega rezultātu nākamajā naktī.

5. Atrodiet kādu laiku vingrošanai.

Lai gan Rīsas Viterspūnas uzstāšanās tiesas zālē filmā Legally Blonde varētu būt nedaudz dramatiskāka, nekā tas ir jūsu ikdienas dzīvē, būtība ir tāda pati. Vingrojumi dod jums endorfīnus, bet endorfīni padara jūs laimīgu. Vingrinājumi ir svarīgi arī muskuļu spēkam, sirds un plaušu veselībai, enerģijas līmenim un citiem. Garmin pulksteņos ir gandrīz bezgalīgas aktivitāšu iespējas, sākot no pastaigas līdz pilatēm, tāpēc atrodiet sev piemērotāko un tieciet pie saviem endorfīniem.

6. Ja jums ir menstruālais cikls, sekojiet tam līdzi

Menstruālā cikla ietekme uz ķermeni ir nedaudz sarežģītāka nekā asiņošana vien. Četras menstruālā cikla fāzes — menstruācijas, folikulu, ovulācijas un luteālās fāzes – visas ir hormonu vadītas, un, zinot, kurā fāzē atrodaties, var daudz izskaidrot par to, kas notiek jūsu ķermenī konkrētajā brīdī. Konsekventi izmantojot Garmin menstruālā cikla izsekošanu, izmantojot saderīgā viedpulksteņa logrīku un/vai lietotni Garmin Connect™, jūs iegūsit labāku priekšstatu par ķermeņa vispārējo veselību un to, kas tam varētu būt nepieciešams attiecībā uz sevi. Ja esat stāvoklī vai plānojat grūtniecību, Garmin grūtniecības izsekošana var palīdzēt paveikt to pašu.

Kopumā mēs uzskatām, ka lietas darbojas labāk, ja prāts un ķermenis ir savienoti, un dažreiz pietiek ar nelielu mīlestību pret sevi, lai ievērojami uzlabotu savu ikdienu.

Attēls: ilustratīvs (pixabay.com)

TOP Komentāri

avatar