Rīgā turpinās pieteikšanās vairāk nekā 500 interešu izglītības programmās

Līdz 29. septembrim Rīgas pašvaldības izglītības iestādes aicina bērnus un jauniešus vecumā no diviem līdz 25 gadiem iesaistīties un pilnveidot prasmes vairāk nekā 500 interešu izglītības programmās dažādās jomās, iepazīstot “Nāc un piedalies!” piedāvājumu Atvērto durvju dienu pasākumos.

Bērniem un jauniešiem piedāvā interešu izglītības programmas dažādās jomās

kultūrizglītībā (mūzika, deja, vizuālā un vizuāli plastiskā māksla, teātris, folklora, radošās industrijas);

vides interešu izglītībā (dabaszinības, arheoloģija, ģeoloģija, astronomija, puķkopība, ķīmija, vides pētnieki/eksperimenti u.c.);

tehniskajā jaunradē (datorzinības, programmēšana, LEGO konstruēšana un tehniskā modelēšana, robotika, elektronika, 3D konstruēšana, avio un raķešu kosmiskais modelisms, automodelisms, kuģu un jahtu modelisms u.c.);

sporta interešu izglītībā (galda spēles, individuālie sporta veidi, sporta spēles, tehniskie sporta veidi);

citu izglītojošo programmu jomās (valodas, Estētikas skolas pirmsskolas vecuma bērniem, novadpētniecība u.c.).

Tuvākie Atvērto durvju dienu pasākumi interešu izglītībā

Trešdien, 7. septembrī, laikā no plkst. 15.30 līdz plkst. 18.00 ir iespēja uzzināt un pieteikties aktuālajam ārpusstundu nodarbību piedāvājumam pamatskolas “Rīdze” interešu izglītības centrā, kas atrodas Krišjāņa Valdemāra ielā 2, bet no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00 – bērnu un jauniešu centrā “IK Auseklis”, kas atrodas Silciema ielā 3.

Ceturtdien, 8. septembrī, laikā no plkst. 15.00 līdz plkst. 19.00 interesentiem durvis vērs Tehniskās jaunrades nams “Annas 2”, kas atrodas Annas ielā 2, savukārt piektdien, 9. septembrī, laikā no plkst. 14.30 līdz plkst. 17.00 sešās norises vietās varēs uzzināt par bērnu un jauniešu centra “Daugmale” aktuālo interešu izglītības programmu piedāvājumu.

Nākamnedēļ – 15. septembrī – “Nāc un piedalies!” pasākumi ir gaidāmi Rīgas Jauno tehniķu centrā (Bauskas ielā 88 un Ernestīnes ielā 8A) un bērnu un jauniešu centrā “Daugmale” (sešās atrašanās vietās).

Kopumā septembra mēnesī notiek 15 pasākumi interešu izglītības centros visā Rīgas administratīvajā teritorijā. Daudzveidīgajos pulciņos ir iespēja iesaistīties gan 101 Rīgas vispārējās izglītības iestādē, gan astoņās Rīgas interešu izglītības iestādēs un astoņās sporta skolās, kā arī deviņās mākslas un mūzikas skolās.

Rīgas pašvaldība mudina izmantot iespēju un pieteikties kādai no vairāk nekā 500 interešu izglītības programmām, kamēr vēl ir brīvas vietas!

Pasākuma “Nāc un piedalies” kalendārs pieejams tīmekļvietnē www.intereses.lv un Rīgas pašvaldības Facebook kontā “Rīgā mācās”. Tāpat ar plašo interešu izglītības iestāžu piedāvāto programmu klāstu var iepazīties arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta katalogā.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar