Pirmo reizi notiks Latvijas pārtikas nozarei veltīts sarunu forums “Kastrolis”

Pirmo reizi notiks vērienīgs pārtikas nozares attīstībai veltīts forums “Kastrolis”. Foruma mērķis ir piedāvāt atbalstošu diskusiju platformu Latvijas pārtikas un HoReCa nozares darbiniekiem, uzņēmējiem un valstisko un sociālo organizāciju pārstāvjiem. “Kastrolis” radīts, lai kopīgi veicinātu nozares attīstību, diskutētu par problēmām un aktualitātēm, kā arī dibinātu jaunas sadarbības. Forumu organizē SIA GEMOSS, sadarbībā ar Latvijas Restorānu biedrību, tas notiks 2021. gada 7. jūlijā tiešsaistē un klātienē (Mūkusalas ielā 73).

Forums ir aicinājums satikties aktīvajiem nozares darbiniekiem, interesentiem un uzņēmējiem (veikalu, kafejnīcu, ēdnīcu, restorānu, bāru, mājražotāju, saimniecību u. c.), lai veicinātu dialogu, dibinātu kontaktus un atbalstītu viens otru kopīgā attīstībā – konkurētspējīgā, ilgtspējīgā un ienesīgā nozares darbībā.  Trešdien, 7. jūlijā no plkst. 10.00, visas dienas garumā foruma viesi varēs sekot līdzi sarunām un uzdot jautājumus.

Foruma iniciatore, GEMOSS vadītāja Ieva Treija stāsta, ka “Gemoss jūlijā svin 28 gadu dzimšanas dienu. Esam auguši kopā ar nozari – mācījušies no tās un atbalstījuši to. Šis gads ir bijis īpaši sarežģīts un sniedzis nebijušus izaicinājumus. Sarunu forumu organizējam, lai izrādītu cieņu un pateicību visiem nozares pārstāvjiem. Manuprāt, īpaši tagad svarīgi ir apvienoties sarunai par aktuālajām tēmām, kas ietekmē ikdienu un nākotnes perspektīvu.  Vēlamies dot – lai nepazustu azarts un lai Latviju pasaulē atpazīst kā augstu vērtētu viesmīlības paraugu”. 

Sarunas tiks organizētas trīs tēmu blokos: likumdošana, uzņēmējdarbība un nākotne. Likumdošanas sadaļā tiks diskutēts par valsts atbalstu pandēmijas apstākļos, risināta veiksmīgāka sadarbība ar Valsts ieņēmumu dienestu, kā arī runāts par pārtikas atkritumu apsaimniekošanu un saistītajām jaunajām ES regulām. Uzņēmējdarbības sadaļā tiks meklēti vērtīgi piemēri vietējā tirgū – franšīzes, finansējuma mehānismi jaunajiem HoReCa un pārtikas nozares uzņēmējiem. Tiks skaidroti daudzveidīgie LIAA un ALTUM atbalsta risinājumi. Foruma noslēgumā tiks aplūkotas pasaules tendences HoReCa nozarē, jo tieši nākotnes vīzija un spēja iet soli priekšā laikam nereti nosaka uzņēmuma ilgtspēju. 

Forumu vadīs Andris Petkēvičs un Jānis Jenzis. 

Lai apmeklētu pārtikas nozares sarunu forumu “Kastrolis” klātienē, Mūkusalas ielā 73, Rīgā, lūdzam sūtīt e-pastu uz marketings@gemoss.lv, norādot pārstāvēto organizāciju un apmeklētāju skaitu. 

Sarunu forumu “Kastrolis” tiešsaistē varēs vērot GEMOSS facebook lapā: bit.ly/KASTROLIS2021
Organizatori turpina pakāpeniski izziņot lekciju un diskusiju dalībniekus. Pilna pasākuma programma un aktualitātes publicētas www.gemoss.lv aktualitāšu sadaļā: gemoss.lv/partikas-nozares-sarunu-forums-kastrolis/

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar