Liepājas kantrī grupa “Noslēpums” laiž klajā jaunu singlu un video

Kantrī grupa no Liepājas “Noslēpums” laiž klajā savu ceturto singlu “Mona” no drīzumā gaidāmā debijas albuma, kā arī dziesmas videoklipu.

Jaunais singls ir stāsts par attiecībām starp Monu, kura iziet pie vīra, un viņas tēvu. Dziesmā vēstīts par Monas kāzām tieši no tēva perspektīvas. Prieks mijas ar tukšumu un tad atkal ar prieku. Šīs abas šķautnes apspēlētas arī dziesmas atraktīvajā videoklipā.

“Pats esmu tēvs un, kad piedzima mana otrā meitiņa, man bija daudz darba, tāpēc bieži biju prom no mājām,” dziesmas ideju skaidro grupas “Noslēpums” vokālists un ģitārists Helge Holgers. “Pirmos divus meitas dzīves gadus mēs kopā pavadījām ļoti maz laika, tādēļ nemaz nepamanīju, ka vienu dienu mana mazā meita jau bija sākusi staigāt un runāt. Tas bija brīdis, kad sapratu, ka tā turpināt nedrīkst, citādāk būs tāds brīdis, kad stāvēšu meitas kāzās un sapratīšu – meita vairs nebūs manā paspārnē, bet nebūs arī kopīgu atmiņu, kas man paliks pēc viņas precībām.”

Kurzemes plašumos radusies muzikālo draugu kompānija “Noslēpums” pie Latvijas publikas pirmoreiz vērsās pērnā gada sākumā, laižot klajā jestro singlu “Busiņš” un tā mistiski kovbojisko videoklipu. Tam sekoja singli un ne mazāk kolorīti videoklipi “Mana mīļā” un “Liepāja”.

Grupā darbojas vokālists un ģitārists Helge Holgers, basģitārists un grupas pārstāvis dažāda rakstura jautājumos Kristaps Liepa, taustiņinstrumentālists Zaharija Malmeds-Blūms, vokāliste Laura Bluķe, vokālists un akustiskās ģitāras pārzinātājs Kurbads Ivanovs, bundzinieks Ēriks Hanzovskis, ģitārists Hedrijs Hofners, kā arī skaņotājs un gaismotājs Sergejs Ivanovs.

Jaunajā videoklipā bez pašiem grupas dalībniekiem piedalās arī Zanda un Mikus Ciemiti, LELBP Valtaiķu autonomās evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Varis Bitenieks, Rucavas baptistu baznīcas mācītājs Jānis Bērze-Bērziņš, LELB Grobiņas iecirkņa prāvests Ainars Jaunskalže, kā arī Rucavas amatierteātra kolektīvs. Klipu veidojuši “Greg John Media” un “Īzī Media Productions”.

Singls “Mona” noklausāms lielākajos mūzikas straumēšanas servisos un labākajās Latvijas radiostacijās, bet tā video ieraugāms gan grupas “Noslēpums” kanālā vietnē “YouTube”, gan muzikālākajos TV kanālos.

Foto & video: publicitātes

TOP Komentāri

avatar