Grupa Borowa Mc gatavojas jubilejas koncertiem un izlaiž singlu “Prūjam juoīt”

Gatavojoties svinēt vasaru un Borowa Mc 20. dzimšanas dienu, grupa izdot jaudīgu dziesmu Prūjam juoīt. Dziesma ir parafrāze par grupas 20 gados piedzīvoto, sākot ar pirmajiem koncertiem un noskaņu kultūras namos visā Latvijā, līdz atmiņām “kā bija” un pārdomām “kā būs”. 

“Dziesma nav par atvadām, bet atmiņām! Projām jāiet ir vārdi, ko negribi dzirdēt, kad esi saticis draugus un ballējies,” saka grupas dalībnieks un dziesmas teksta autors Aigars Runčis. Dziesmu ierakstīja Fakts (Jānis Šmēdiņš), un ierakstā piedalās jaudīgā Katrīna Dimanta, kas ienes tautasdziesmas motīvu un ir kā zemapziņas balss, kas saka, ka ballēt vēl nav gana, bet tomēr – jāiet mājās.

Projām jāiet iespējams noklausītos visos populārākajos mūzikas straumēšanas servisos, lejupielādēt iespējams šeit: https://soundcloud.com/user-391268938/borowa-mc-pied-katrina-dimanta-prujam-juoit .

Tā kā šogad grupa svin 20. dzimšanas dienu, rudenī plānoti vairāki jubilejas koncerti, piemēram, 19. oktobrī Latgales vēstniecībā GORS, uz kuru jau var iegādāties biļetes Biļešu paradīzes kasēs.  

Prūjom juoīt  ir pirmais grupas Borowa Mc singls šogad, kas seko pagājušajā gadā izdotajai dziesmai Atmosfera. Grupa Borowa Mc dibināta 2004. gadā, un izdevusi trīs studijas albumus. Zināmākās grupas dziesmas ir Vysskaistuokai meitiņai, Maņ navajag, Iededzies par Latviju u.c. Grupa saņēmusi 3 Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas. Borowa Mc darbojas Aigars Runčis, Guntra Kuzmina – Jukna un Ingars Gusāns. 

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar