Latvijas slavenības sniedz vērtīgus padomus, kā pavadīt laiku mājas apstākļos

Līdz ar jaunā vīrusa izraisītās slimības COVID-19 izplatību un izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, cilvēki vairāk laika pavada mājās, tāpēc modes un izklaides centrs “Rīga Plaza” vēlas nodrošināt izklaidi mājas apstākļos un ir radījis raidījumu ciklu “Mājās ar zvaigzni!”. Piedāvātajās sērijās Latvijā populāri cilvēki dalīsies ar padomiem par laika pavadīšanu mājās un iedvesmos nejusties tik iesprostotiem šajos apstākļos. 

Daudzu cilvēku ikdienas ritms ir mainījies, lielāko daļu dienas mēs cenšamies pavadīt mājās un veidot jaunus ieradumus, kas vairāk ir aktivitātes, pielāgotas tieši mājas apstākļiem. Lai ikdiena būtu interesantāka un iedvesmojošāka, vairākas Latvijas slavenības piedalās “Rīga Plaza” projektā “Mājās ar zvaigzni!”. Ikviens jau var noskatīties divus raidījumus, kuros ar saviem padomiem par brīvā laika pavadīšanu mājās dalās – aktrise Anete Krasovska un aktieris Andris Bulis. Šovakar skatītājiem būs pieejams arī trešais video – ar bokseri Kristapu Zuti. Visi video ir skatāmi modes un izklaides centra “Rīga Plaza” Facebook un Youtube profilos. 

Pirmajā video iespējams uzzināt, kā Dailes teātra aktrise Anete Krasovska taisa veselīgu maisījumu, kas sniedz vitamīnu devu visai dienai. Noskaties video un uzzini, kādas sastāvdaļas viņa izmanto maisījuma pagatavošanai un kādi ir viņas personīgie ieteikumi imunitātes stiprināšanai. Latviešu aktieris un TV raidījumu vadītājs Andris Bulis otrajā video aicina ikvienu šajā laikā vairāk pievērsties grāmatu lasīšanai un rakstīt savus dzejoļus. Video viņš citē savu sacerēto dzejoli, kas rada pavasarīgi romantisku noskaņu. Trešajā video būs unikāla iespēja apskatīties, kā bokseris Kristaps Zutis pagatavo savā mūžā pirmo kūku – avokado kūku! Ja vēlies uzzināt, kas Kristaps būtu, ja nebūtu profesionāls sportists – noskaties visu video! 

Jaunajā raidījumu ciklā “Mājās ar zvagzni!” ar iedvesmojošām aktivitātēm dalīsies vairāki Latvijā pazīstami cilvēki. Visu aprīļa mēnesi ikviens varēs sekot līdzi radošām slavenību izpausmēm un ieteikumiem!  Visi video būs skatāmi modes un izklaides centra “Rīga Plaza” Facebook un Youtube profilos. Ja vēlies uzzināt, kas būs nākošās slavenības, noteikti turpini sekot līdzi “Rīga Plaza” jaunumiem. 

“Šajā laikā, kad mūsu ikdiena ir pēkšņi mainījusies, mēs, kā uzņēmums, vēlamies saviem klientiem radīt papildu ikdienas saturu, ar ko ikviens var mijiedarboties, iedvesmoties un nejusties nomākts, pavadot lielāko dienas daļu mājas apstākļos. Šis raidījumu cikls ir ne tikai izklaidējošs, bet arī sniedz idejas, ko un kā ģimenes locekļi var darīt kopā,” norāda modes un izklaides centra “Rīga Plaza” mārketinga vadītājs Romans Černovs.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar