Jauns pakalpojums – “Zvani un saņem aptiekā”

No 11.maija “Euroaptieka” piedāvā jaunu bezmaksas pakalpojumu “Zvani un saņem aptiekā” ērtākai, ātrākai un drošākai aptiekā nopērkamo preču iegādei un vēl veiksmīgākai fiziskās distancēšanās nodrošināšanai. Jaunais pakalpojums ļauj ērti no mājām vai darba piezvanīt un pasūtīt nepieciešamos medikamentus, kosmētiku un citas preces, kurus sagatavotus izņemt aptiekā sev ērtā laikā.

“Rūpējoties par mūsu farmaceitu, klientu un sabiedrības veselību pandēmijas laikā un pēc tās, mūsu mērķis ir piedāvāt jaunus pakalpojumus, kas ļauj iegādāties medikamentus un citu aptiekas produkciju veselībai pēc iespējas drošākos apstākļos. Esam gandarīti ieviest Latvijā jaunu pakalpojumu “Zvani un saņem aptiekā”, nodrošinot iedzīvotājiem iespēju medikamentus un preces ērti un ātri pasūtīt attālināti pie mūsu farmaceitiem, veicot zvanu uz pasūtījuma tālruni 20 369 469, un sev ērtā laikā tās izņemt aptiekā. Jaunais pakalpojums nodrošinās arī mūsu klientiem tik svarīgās farmaceitu konsultācijas, kas pieejamas, veicot pasūtījumu pa telefonu. Arī turpmāk aicinām sabiedrību būt īpaši atbildīgiem un saliedētiem, rūpējoties par savu un apkārtējo veselību,” saka “Euroaptiekas” valdes priekšsēdētāja Nataļja Zaharova.

“Zvani un saņem aptiekā” pasūtījumus iespējams izņemt trīs lielākajās “Euroaptiekās” Rīgā: t/c “Akropole” Maskavas ielā 257, A. Deglava ielā ielā 67 Purvciemā un aptiekā Pļavniekos, A. Saharova ielā 20a. Veicot pasūtījumu līdz plkst. 12.00, to aptiekā varēs saņemt tajā pašā dienā pēc plkst. 15.00. Veicot pasūtījumu līdz plkst 15.00, tas tiks sapakots izņemšanai pēc plkst. 18.00. Savukārt pēc plkst. 15.00 veiktajiem pasūtījumiem pakaļ doties varēs jau nākamajā dienā. Pasūtījumus iespējams veikt darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00. Sakomplektēto sūtījumu iespējams izņemt trīs darba dienu laikā.

Ieteikumi, kā ērti izmantot jauno pakalpojumu “Zvani un saņem aptiekā”:

  1. Veikt zvanu uz pasūtījuma tālruni 20 369 469;

  2. Pasūtījumu telefoniski latviešu vai krievu valodā pieņems kāds no “Euroaptiekas” profesionālajiem farmaceitiem, kas nepieciešamības gadījumā sniegs attālinātu konsultāciju;

  3. Pēc pasūtījuma noteiktajā laikā doties uz konkrēto aptieku. Atceries – ja pasūtījums tiks veikts līdz plkst. 15.00, to varēs saņemt jau tajā pašā dienā;

  4. Aptiekās iepriekš veikto pasūtījumu saņemšanai numuriņu aparātā jāspiež pogu “Zvani un saņem aptiekā”. Pasūtījums tiks izsniegts, precizējot pasūtījuma rezervēšanas laikā pasūtītās preces un medikamentus.

Ja pasūtījuma veikšanā kāds medikaments vai produkts būs piemirsts, to varēs iegādāties pie sūtījuma saņemšanas. Tāpat senioriem un hroniskiem pacientiem, kā arī tiem, kam novēroti elpceļu vai saaukstēšanās simptomi uz aptieku nedoties – ja iespējams, medikamentu saņemšanu uzticēt tuviniekiem vai kaimiņiem.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar