Japāniete Alise Haijima izdod savu otro singlu “Es meklēju” |探

Alisi Haijimu plašāka auditorija iepazina Latvijas XFaktora otrajā sezonā, kur māksliniece izcēlās ar košu koptēlu. 2018.gadā debitējusi uz “Cabaret O!” lielās skatuves un izdevusi savu pirmo triloģijas singlu Krāsas | . Triloģijas tiek turpināta ar otro singlu un video “Es meklēju” |.

Alise Haijima ir koša un talantīga jaunā mākslinieces, kas ikdienā mācās Rīgas tehniskajā universitātē datorsistēmas un informācijas tehnoloģijas fakultātē informācijas tehnoloģijas institūta 1.kursā. Paralēli augstskolai Alise ir pieprasīta japāņu un angļu valodas tulks, kā arī iecelta par galveno lokālo koordinatori Japānas nacionālajai televīzijā. Ik pa brīdim vada arī tūrisma projektus, piemēram, maijā Alise ceļos uz Japānu, lai būtu vienas tūristu grupas vadītāja.

Tā kā Alises ikdienā joprojām aktīva ir japāņu valoda, tad viņa uzskata, ka caur savām dziesmām jāmēģina mācīt latviešiem japāņu valodu, un hieroglifus, tieši tāpēc visām Alises dziesmām klāt tiek likti hieroglifi. Arī jaunā dziesma “Es meklēju”, kas ir triloģijas otrā dziesma, tiek prezentēta kopā ar savu hieroglifu: 探.

Jaunā dziesma Alisei radusies kā iedvesma brīdī, ka pati māksliniece nespēja saprast savu virzienu dzīvē, ikdienā, mūzikas industrijā. Šovā un pēc šova nebija skaidrības kā veiksmīgi veidot mākslinieces tēlu – viņa bija apmaldījusies. Apmaldījusies un atnākusi pie atziņas – “..Kamēr es nebūšu sevi atradusi, nekas  veiksmīgi netiks izdarīts vai panākts!..” Māksliniece sevi ir atradusi un ar šo dziesmu vēlas sniegt vēstījumu visiem jauniem māksliniekiem atrast, un nepazaudēt sevi, jo bez tā sava “es” nekur tālu netiks, lai kāds arī būtu talants vai spējas.

Alise par dziesmu “Es meklēju”: “..Dziesmas galvenais vadmotīvs ir “sevis meklēšana” – dziesmā, un arī dzīvē, es nemitīgi meklēju sevi. Meklēju savu ceļu, savu tēlu, savu īsto “es” . Liriskais “es” dziesmā stāsta par manu apjukumu un iestrēgšanu kādā konkrētā dzīves posmā, un nespēju virzīties uz priekšu -“Stāvu strupceļā”. Stāvēšana strupceļā izraisa negatīvus apstākļus, negatīvas domas, kam arī es esmu izgājusi cauri. Es meklēju pati sevi, jo bez sava “es” nevar nemaz sev radīt ceļu. Prieks, ka es esmu atradusi savu īsto dzīves ceļu!..”

Īpašu paldies māksliniece vēlas teikt savai radošajai komandai – producentam un dziesmas mūzikas autoram Kasparam Dvinskim (Dween). Menedžerei Vivitai Leismanei no radošā uzņēmuma Communication ART. Paldies jaukajiem un atsaucīgajiem sadarbības partneriem – House of hair, MyFitness, Pepsi centrs, Cosmo Ilūziju muzejs. Liels paldies arī “Cabaret O!” tēvam Viktoram Runtulim, kurš māksliniecei deva neskaitāmus padomus meklējot savu īsto dzīves virzienu izvirzot savas prioritātes, kuras arī noveda pie šīs dziesmas sarakstīšanas.

Runājot par nākotni Alisei ir mērķtiecīga: “Es vēlos izdot albumu, tūrēt pa Latvijas pilsētām, uzstāties Japānā kādā pasākumā un apstaigāt Japānu kopā ar savu menedžerīti Vivitu. Sākt ar Latviju, tad iekarot Japānu un Eiropu!..”

 

Foto & video: publicitātes

TOP Komentāri

avatar