Ineta Rudzīte un Gunārs Freidenfelds topošo albumu piesaka ar dziesmu «Puķu kalendārs»

17.septembrī pirmo reizi klausītāju vērtējumam tiks nodota dziesma «Puķu kalendārs». Tās mūzikas autors ir lieliskais komponists Gunārs Freidenfelds, kurš ietērpis melodijā Ārijas Elksnes dzejoli ar tādu pašu nosaukumu. «Dziesma radīta īpaši dziedātājai Inetai Rudzītei un viņas balsij, un tā tik ļoti atbilst viņas raksturam un būtībai,» teic G. Freidenfelds.

«Ārijas Elksnes izjustā un poētiskā dzeja allaž saviļņojusi cilvēkus, jo stāsta par sievietes iekšējo pasauli, alkām pēc mīlestības, laimes, un līdzās esošām skumjām par tās nepatstāvību. Arī šī dziesma vēsta par sievietes dzīves ritumu un ziedēšanu, kas ir kā puķu kalendārs,» par jauno dziesmu saka Ineta Rudzīte.

Jaunais albums ir dziedātājas Inetas Rudzītes un komponista Gunāra Freidenfelda kopdarbs, un tajā skanēs vienīgi G. Freidenfelda komponētās dziesmas ar Dainas Avotiņas, Jāņa Baltjanča, Alfrēda Krūkļa u.c. latviešu dzejnieku dzeju. Gunārs Feidenfelds un Ineta Rudzīte sadarbojušies jau agrāk, radot dziesmu «Kā vēl nekad».

Atgādināsim, ka komponistam Gunāram Freidenfeldam, tuvojas apaļa jubileja, un šis albums būs skaista dāvana viņam, gan klausītājiem.

Dziesma ierakstīta sadarbībā ar Inetas ilggadīgo skatuves partneri – virtuozo ģitāristu Ēriku Upenieku. Vijoli iespēlējis Gidons Grīnbergs, bet klavieru partiju – Juris Kristons.

Foto & video: publicitātes

TOP Komentāri

avatar