Inese Ērmane ierakstījusi Imanta Kalniņa dziesmu «Septiņi sapņi» jaunās skaņās

Strādājot pie sava otrā studijas albuma, kurā skanēs skaistas un nedaudz piemirstas latviešu estrādes dziesmas jaunās skaņās, dziedātāja Inese Ērmane sadarbībā ar producentu Gintu Stankeviču ir radījuši jaunu versiju Imanta Kalniņa un Ainara Mielava dziesmai «Septiņi sapņi», kurai tapis arī videoklips.

Inese par dziesmu saka: «Izvēloties skaņdarbus albumam, zināju, ka šai dziesmai tur ir jābūt – jau bērnībā to dziedāju skolas pasākumos, un tā man vienmēr ir bijusi tuva. Dodoties ceļojumā uz Marbeju Spānijas dienvidos, man dzima ideja, ka tā būtu perfekta vieta šīs dziesmas atainojumam – staigājot pa vecpilsētas krāsainajām un saulainajām ielām, gar senajām baznīcām, var just pagātnes elpu; te ir dzimušas cerības un sapņoti sapņi – gan piepildītie, gan zaudētie, gan gaidītie, gluži kā dziesmā… Arī klausītājiem novēlu nekad nepārstāt ilgoties un sapņot, jo viss skaistākais pasaulē ir radies no sapņiem un ilgām!»

Dziedātāja Inese Ērmane savu darbību sāka kā franču šansonu dziedātāja; viņa ir dziedājusi Rīgas Sarkanajā korī un Rīgas Zelta korī. 2016.gadā sadarbībā ar komponistu un producentu Jāni Ķirsi nāca klajā Ineses debijas albums «Nāc blakus man». Inese regulāri koncertē, un viņas repertuārā ir gan zināmas franču, angļu, spāņu un latviešu melodijas, gan arī savas oriģināldziesmas. Pašlaik top jauna koncertprogramma spāņu, latviešu, franču, itāļu un portugāļu noskaņās kopā ar dziedātāju un daudzu valodu zinātāju Havjēru Fernandesu un ģitāristu Aleksandru Kuzminu, kuri vairāk pazīstami kā latino grupas «Los Nens» mūziķi. Ikdienā Inese pasniedz franču, spāņu un angļu valodu, kā arī vada Mūzikas studiju Siguldas Valsts ģimnāzijā.

Dziesmas «Septiņi sapņi» ieraksts tapis «Factory Sounds Studio», mūzikas producents, aranžējuma autors – Gints Stankevičs, piebalsis – Roberts Memmēns. Video montāža – Jānis Kešāns.

Audiovizuālais materiāls: publicitātes

TOP Komentāri

avatar