Grupa «Pipari» laiž klajā jaunu singlu «Fig viņu zina»

Populārā grupa «Pipari» šonedēļ laidusi klajā savu jauno singlu «Fig viņu zina» un dziesmas videoklipu. 

Kā stāsta skaņdarba vārdu un mūzikas autors Rihards Vītols, dziesma radusies «C19» pandēmijas laikā, vērojot, kā cilvēki ir sadalījušies «un šķita, ka katrs nākamais ir gudrāks par visiem. Tas gan nepavisam nenozīmē, ka dziesma ir par «kovid». Vienkārši laiks sakrita un iedvesmoja uz šo.» 

Tāpat dziesmas autors piebilst, ka viņam patīkot dzīvi vērot ar veselīgas ironijas un humora šķipsniņu un laist visu caur «Fig viņu zina» prizmu. «Vienā vārdā sakot: mazliet pajokoju par sevi, mums pašiem un situāciju mums apkārt. Man šķiet, ka var un vajag dzīvi ķert vieglāk un ar vēsāku prātu. Kā sacīt jāsaka, «ar veiksmes somu rokās turies cieši laimes kokā».»

Rihards pats veidojis arī jaunā videoklipa scenāriju, režiju un montāžu. Par šo procesu viņš saka: «Protams, tas viss notika ar ļoti foršās un radošās komandas atbalstu un piedalīšanos. Procesā visi pārsmējāmies līki….»

 Grupā «Pipari» muzicē: Rihards Vītols (vārdu un mūzikas autors; akustiskā ģitāra un vokāls); Māris Ivanovs (bungas);  Zigmunds Kundziņš (basģitāra);  Gundars Lusts (taustiņi un trompete); Kārlis Neiburgs (soloģitāra). 

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar