Grupa “Rock’n’Berries” izdod kopdarbu ar ukraiņu dziedātāju

Latviešu grupa “Rock’n’Berries” klausītāju vērtējumam nodevusi kopdarbu ar ukraiņu dziedātāju Anastasiju Vasilenko – dziesmu ukraiņu valodā “Повернэшся”.

 “Par Anastasiju pirmo reizi izdzirdēju, skatoties mūsu pašu vietējo “X Faktoru”. Toreiz viņa spilgti palika atmiņā ar savu balss tembru un uzstāšanos, tāpēc aizdomājos, ka varbūt kādreiz varētu radīt arī kādu kopdarbu. Un redz – tas ir noticis! Man ir liels prieks, ka Anastasija atsaucās mūsu aicinājumam iedziedāt kopīgu dziesmu, turklāt tieši ukraiņu valodā. Ar Anastasiju strādāt bija ļoti viegli, un viss dziesmas tapšanas process bija diezgan raits un, protams, arī emocionāli saviļņojošs. Mēs joprojām ik dienu turam īkšķus par Ukrainas uzvaru, sekojam līdzi aktuālajiem notikumiem un atbalstām ukraiņus, kā nu varam – ziedojot apģērbu, sniedzot finansiālu atbalstu un, jā, arī radot dziesmas ukraiņu valodā, lai parādītu savu ticību, vienotību un atbalstu ukraiņu tautai. Esmu diezgan pārliecināts, ka šī nebūt nebūs mūsu vienīgā dziesma ukraiņu valodā, ” stāsta grupas “Rock’n’Berries” solists Oskars Millers. 

Dziedātāja Anastasija Vasilenko no Ukrainas Latvijā ieradās 2022. gadā, kad Krievija izvērsa pilna mēroga iebrukumu Ukrainā. Pirms tam Anastasija strādājusi par dziedātāju Mariupoles drāmas teātrī. Latvijā dziedātāja ieradās kopā ar meitu un mammu, bet vīrs un tēvs palikuši Ukrainā. Anastasija stāsta, ka viņai ļoti patīk cilvēki Latvijā – viņasprāt, Latvijas iedzīvotāji ir ar plašu sirdi un var just, cik ļoti viņi atbalsta Ukrainas cilvēkus. Latvijā dziedātāja turpina rakstīt savas dziesmas gan latviešu, gan ukraiņu valodā. Tāpat tapušas jau vairākas sadarbības ar latviešu grupām, kur nu pievienojas arī grupa “Rock’n’Berries”. 

“Saņemot grupas uzaicinājumu iedziedāt kopīgu dziesmu, es nešaubījos ne mirkli. Man kā dziedātājai, kura salīdzinoši nesen ieradusies Latvijā, tas ir liels gods, ka manu talantu šeit pamana un novērtē. Un es no sirds ceru, ka dziesma patiks kā Latvijas, tā arī Ukrainas iedzīvotājiem,” savu prieku par sadarbību neslēpj ukraiņu dziedātāja Anastasija Vasilenko. 

Kā norāda mūziķi, dziesma “Повернэшся” ir par abpusēju mīlestību, uzticību un gaidām. Dziesmā vīrietis izdzied savas jūtas pret sievieti, veltot viņai tādus skaistus vārdus kā mana mūža mīlestība, mana dzīve. Un sieviete atbild ar uzticību un gaidām, solot vīrieti apskaut, kad atkal tiksies. Dziesmas teksta autors ir talantīgais dzejnieks Sergey Khudin, kurš dzimis Kijevā, bet nu jau 35 gadus dzīvo Floridā.

Savukārt stāstot par savu radošo darbību, grupa “Rock’n’Berries” jau rudenī sola laist klajā savu trešo studijas albumu un doties Latvijas koncerttūrē. 

TOP Komentāri

avatar