Elektrokartingi – ideja jautrai dzimšanas dienas ballītei bērniem un pieaugušajiem

Dzimšanas diena ir īpaši svētki, ko gribas atzīmēt ar vērienu – tā, lai ir prieks gan jubilāram, gan arī viesiem. Šobrīd ļoti populāras kļūst ballītes ārpus mājas, jo tad nav jādomā nedz par kārtību, nedz uzkodām un aktivitātēm. Elektrokartingi ir jautra izklaide, kas patiks bērniem un pieaugušajiem. Uzzini, kas tie ir un ar ko atšķiras no parastajiem kartingiem!

Elektrokartings – jaudīgi braucieni un sacensību gars

Elektrokartingi aktīvas atpūtas cienītāju vidū kļūst arvien iecienītāki un pieprasītāki. Šo braucamo lielākās priekšrocības un vienlaikus arī atšķirība no parastajiem benzīna kartingiem ir:

 • ātrs uzrāviens, tādēļ par labāko pozīciju var sacensties jau startā;
 • iespējama sānslīde līkumos vēl azartiskākām emocijām;
 • jauda ir regulējama atbilstoši katra braucēja drosmes līmenim;
 • pieejami dažāda izmēra elektrokartingi, lai būtu ērta braukšana kā mazākiem bērniem, tā nopietna auguma pieaugušajiem;
 • nav nepatīkams degvielas aromāts;
 • vienkārša un ērta vadāmība ar regulējamu krēslu;
 • precīza apļa laika uzskaite, lai noskaidrotu, kurš no Tavas kompānijas ir veiklākais braucējs.

“Braucieni ar elektrokartingiem sagādā prieku gan bērniem, gan pieaugušajiem. Visiem ir vēlme iekļūt TOP10 ātrāko braucēju sarakstā, kas ir publicēts turpat pie trases. Bieži pie mums nāk gan nelielas draugu kompānijas, gan arī lielas korporatīvās grupas team-building pasākumos un bērni svinēt dzimšanas dienu. Elektrokartingi ir piemērota izklaide arī brīžiem, kad vienkārši nav ko darīt, bet negribas vakaru pavadīt mājās un skatīties televizoru,” stāsta GUNSnLASERS elektrokartingu iekštelpu izklaides parka pārstāve Annija.

GUNSnLASERS kartingu trase

GUNSnLASERS, kas piedāvā arī peintbola, lāzerpeintbola (lāzertags) un airsofta spēles vairākās lokācijās Rīgā, tagad ir paplašinājies vēl vairāk un piedāvājumā ir arī elektrokartings. Tā atrodas Mārkalnes ielā 10 (Jugla, Rīga). Turpat blakus laukumos ir pieejamas arī iepriekš minētās aktivitātes, tādēļ pasākums būs pilnvērtīgs un atmiņā paliekošs.

Pie GUNSnLASERS ir pieejami vairāki elektrokartingi, tādēļ trasē var doties arī 4 personas un sacensties gan par labāko apļa laiku, gan arī to, kurš pirmais sasniegs finišu. Katrs elektrokartings ir aprīkots ar regulējamu sēdekli, tādēļ līdz pedāļiem tiks arī augumā mazākie. Mazie elektrokartingi ir piemēroti pat 1m un īsākiem bērniem.

Kad ballītes aktīvā daļa ir beigusies, jūsu kompānijai pasākums turpinās siltās atpūtas telpās blakus trasei. Tās ir vairākas un piemērotas arī grupām līdz pat 40 personām.

Siltas atpūtas telpas ballītei pēc aktivitātes

Par visu ir padomāts – pēc azartiskiem izbraucieniem un jauna trases rekorda uzstādīšanas, jūs varat turpināt izklaidi labiekārtotās atpūtas telpās. Tur droši varat uzklāt uzkodu galdu ar līdzi paņemtiem ēdieniem un dzērieniem, uzspēlēt galda spēles, novusu, galda tenisu un futbolu. Bez maksas pieejama arī kafija, tēja un ūdens. Elektrokartingi būs pilnvērtīga atpūta vairāku stundu garumā.

Izklaidi un atpūtas telpu rezervē jebkurā sev ērtā brīdī (uzņēmums strādā arī brīvdienās). Jo ātrāk rezervēsi pasākumu, jo lielāka iespēja izklaidēties tieši Tev vēlamā dienā un laikā!

Lai sazinātos:

Ja būs brīvas vietas, pasākumu iespējams sarīkot arī pēdējā brīdī. Elektrokartings un citas aktivitātes pieejamas arī vēlu vakaros un nedēļas nogalēs atbilstoši noslogotības grafikam.

Elektrokartingi dzimšanas dienas ballītē būs ļoti forša “odziņa”, kas pasākumam piešķirs pavisam citu jaudu. Tev nebūs jādomā spēles un jāgatavo atribūti viesu izklaidēšanai. Ja pie mums rīko bērnu ballīti, vecāki ļoti novērtē to, ka bērni tiek aizrauti ar aktivitāti, ir nodarbināti, instruktori dod dažādas misijas un bērni ir priecīgi par pasākumu,” piebilst Annija.

Kāpēc savu vai bērnu dzimšanas dienu svinēt izklaides parkā?

Lielākoties ikdienā maz laika tiek pavadīts kopā ar visu ģimeni un draugiem. Brīvdienās jāsteidz uzkopt māju, izmazgāt veļu un doties uz iepirkšanās centru. Kad vēl, ja ne dzimšanas dienā izbaudīt ko jaunu un izklaidēties no visas sirds? Elektrokartingi ir piemērota atpūta arī tiem, kas parasti nevēlas aktīvu un sportisku izklaidi. Nav svarīgi, vai izklaide būs lielai ciemiņu kompānijai vai tikai ģimenes lokā – elektrokartingi sniegs vajadzīgo, lai dzimšanas diena būtu izdevusies.

Rīkojot dzimšanas dienas ballīti ar elektrokartingiem:

 • Tev nebūs jāvelta daudz laika organizēšanas darbiem;
 • nevajadzēs uzkopt mājokli un plānot labāko telpas izkārtojumu, lai visiem būtu ērti pie galda;
 • nebūs nepieciešams stundām ilgi pāršķirstīt Google, meklējot interesantas spēles un piemērotākās dekorācijas;
 • nevajadzēs visu ballītes laiku uzraudzīt kārtību.

Elektrokartingi svētkos – tā ir 100% atpūta ne tikai viesiem, bet arī pašam organizatoram. Annija stāsta: “Mums vienmēr ir liels prieks redzēt, ka cilvēki izbauda šo dienu un tiešām priecājas. Citi kā galveno aktivitāti izvēlas lāzerpeintbolu (īpaši populārs bērnu vidū), bet elektrokartings ir kā pārsteigums gaviļniekam un ciemiņiem. Tad emocijas sit augstu vilni un visi no izklaides parka aiziet ar ļoti pozitīvām emocijām, stāstot, ka noteikti nāks pie mums vēl.”

Elektrokartings būs piemērota aktivitāte jau pirmsskolas vecuma bērniem. Tāpat tas patiks arī meitenēm, ne tikai zēniem. Annija ir novērojusi: “Bieži vecāki braucienus piesaka tikai bērniem – jubilāram un viņa ballītes viesiem. Tomēr redzot, cik tas ir jautri un azartiski, arī vecāki galu galā sēžas kartingā un dodas trasē. Elektrokartingi patiešām aizrauj visus!”

Kamēr bērni piedalās kādā no GUNSnLASERS piedāvātajām izklaides iespējām, vecāki:

 • izklaidējas atpūtas telpās, pārspriežot dažādus sev aktuālus tematus;
 • vēro aktivitātes norisi no malas un iemūžina to fotogrāfijās;
 • iedzer kafiju (bez maksas);
 • dodas mājup un atbrauc pakaļ bērniem, kad aktivitātes ir beigušās.

Par jautrību spēles laikā un kartingu trasē gādās instruktors, tādēļ vecāki droši var atpūsties un neuztraukties, vai bērniem būs interesanti un viņi zinās, ko darīt. Ja meklē svinību vietu dzimšanas dienas svinībām, izklaidei ar kolēģiem vai draugiem, pareizā atbilde ir elektrokartingi. Elektrokartings aizraus lielus un mazus, profiņus un amatierus. Ienāc mājaslapā www.gunsnlasers.lv un uzzini vairāk par piedāvājumu!

Foto: GUNSnLASERS

TOP Komentāri

avatar